Fotopast Bolyguard BG310-M + solární panel, 32GB SD a 2x baterie ZDARMA

5988 

Fotopast Bolyguard BG310-M + solární panel, 32GB SD a 2x baterie ZDARMA od známého předního výrobce CEL-TEC . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Fotopast Bolyguard BG310-M + solární panel, 32GB SD a 2x baterie ZDARMA levně za 5988 Kč.

Katalogové číslo: 1067184 Kategorie: , Štítek:

Popis

Fotopast Bolyguard BG310-M + solární panel, 32GB SD a 2x baterie ZDARMA od společnosti CEL-TEC . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce.

Fotopast BolyGuard BG310-M zelená

Zachyťte zvěř v přírodě kompaktní fotopastí BolyGuard BG310-M s kamuflážovým designem, který splyne s prostředím. Snímá pohyb ve vzdálenosti až 30,5 m a pořizuje kvalitní fotky i videa ve zvoleném časovém úseku. Funguje i ve tmě a nepříznivém počasí. Vysoká rychlost spouště 0,7 s přispívá k ostrosti snímků. Loveckou kameru využijete v okolí lesních stezek, krmelišť nebo chalup.

Záznam obrazu i zvuku ve vysoké kvalitě

Obraz zpracovává patentovaná technologie BolyRaw. Fotografie mají rozlišení až 18 Mpx, videa se natáčejí v HD kvalitě (720p). Rozlišení si však můžete zvolit a případně tak zredukovat objem uložených dat. Díky vestavěnému mikrofonu fotopast pořizuje i zvukový záznam. Využijte také funkci časosběrného nebo sekvenčního snímání. Všechny sobory jsou opatřeny datem, časem a teplotou.

Nové úlovky vám kamera pošle na mobil

Pořízené fotky a videa se ukládají na SD kartu s kapacitou do 32 GB, kterou je potřeba zakoupit zvlášť, a průběžně se odesílají do cloudového úložiště Molnus, na zadaný e-mail nebo mobilní telefon prostřednictvím bezdrátové 4G sítě. Napájení fotopasti zajišťují dvě lithiové baterie typu 18650. Pomocí USB konektoru je můžete dobíjet nejen ze zásuvky, ale i ze solárního panelu.

Připravená k akci ve dne v noci

Fotopast pracuje za všech podmínek. Déšť ani sněhová nadílka nejsou na překážku. Přes den pořizuje barevné snímky, v noci černobílé. V nočním režimu kamera využívá dvojnásobný infračervený LED přísvit typu 940 nm s dosahem plných 30,5 m. Snadné ovládání kamery a prohlížení uložených snímků umožňuje 1,44“ barevný LCD displej. Před neoprávněným přístupem lze kameru chránit heslem.

Největší přednosti

» Podporuje cloud Molnus
» 4G LTE modem
» Jednoduché nastavení fotopasti
» Rychlost přenášení záznamu
» Technologie BolyRaw vytvoří fantastické snímky
» SMS dálková správa pro ovládání fotopasti z domu
» Velmi malá velikost
» Pracuje na dobíjecí li-ion baterie typu 18650
» Možnost použití solárního panelu

Dobíjecí baterie li-ion 18650

Zdroj napájení je to nejdůležitější a nejvíce zanedbávaná věc ze strany uživatelů. Všechny fotopasti jsou napájeny bateriemi v 99% jsou nejvíce používány AA baterie. Alkalické baterie mají mizernou výdrž. Lithiové jednorázové AA baterie v počtu 8 kusů přijdou vaší peněženku na 400 Kč. BG310-M vše mění. Tato fotopast je napájena li-ion (lithiovými) bateriemi typu 18650, které lze dobíjet (součástí dodávky). Baterie lze dobíjet přes microUSB port na fotopasti nebo lze použit nabíječky těchto baterií (není součástí dodávky). V naší limitované edici, můžete zakoupit fotopast BG310-M se solárním panelem zdarma. Solární panel přímo na stanovišti za slunného počasí dobíjí vložené baterie přímo. Baterie typu 18650 mají velkou kapacitu a nevadí jim ani mrazivé počasí.

Dálková aktivace/deaktivace

V rámci aktivní dálkové správy můžete fotopast na dálku ovládat a vypnout tak například činnost odesílání nebo prodloužit/ vypnout focení.

Rychlé a pohodlné nastavení

Menu fotopasti je v CZ jazyce, pokud využijete cloudu Molnus, nastaevní Vám nezabere více jak 5 minut.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: CEL-TEC
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 1067184
Fotopast Bolyguard BG310-M + solární panel
Fotopast Bolyguard BG310-M + solární panel, 32GB SD a 2x baterie ZDARMA
5988