Garmin Dash Cam 47 záznamová kamera

4290 

Garmin Dash Cam 47 záznamová kamera od spolehlivé značky Garmin je k dostání levně a pohodlně online. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Garmin Dash Cam 47 záznamová kamera , zboží pořídíte ted u nás za 4290 Kč.

Katalogové číslo: 1067193 Kategorie: , Štítek:

Popis

Garmin Dash Cam 47 záznamová kamera od výrobce se skvělou pověstí Garmin – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu.

Garmin Dash Cam 47

KOMPAKTNÍ A DISKRÉTNÍ
Kapesní záznamová kamera je pozoruhodně kompaktní a dokonale se tak hodí pro záznam videa bez toho, aby někde překážela. Dvě možnosti zapojení napájecích kabelů, nahoru nebo dolů, umožňují úhlednou a nenápadnou instalaci.

OSTRÉ HD VIDEO
Díky HD videu s rozlišením 1080p, objektivu s úhlem záběru 140 stupňů a optice Garmin Clarity™ HDR budete moci pořizovat ostré záznamy důležitých detailů ve dne i v noci. Můžete také použít LCD displej 2” a přehrávat video přímo na zařízení.

AUTOMATICKÝ ZÁZNAM
Po připojení ke zdroji napájení vozidla kamera nepřetržitě nahrává, takže ji můžete nastavit a dál si jí nevšímat.

DETEKCE NEHOD S ÚDAJI Z GPS
Pokud kamera zjistí nehodu, videozáznam automaticky uloží. Díky integrovanému přijímači GPS, který k záznamu videa přidá údaje o místě, budete mít důkaz, kde k nehodě došlo.

HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ
Nespouštějte ruce z volantu a pomocí hlasových povelů řekněte kameře, aby například uložila video, spustila a ukončila záznam zvuku nebo pořídila fotografie. K dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, italštině a švédštině.

ÚLOŽIŠTĚ VAULT
Uložená videa jsou uchovávána bezpečně v online úložišti Vault a jsou dostupná prostřednictvím aplikace Garmin Drive™ v kompatibilním telefonu. Při aktivním připojení k síti Wi-Fi® můžete sdílet videozáznamy s ostatními – stačí odeslat odkaz a heslo.

  • Nahrává HD video v rozlišení 1080p a s úhlem záběru 140 stupňů
  • Integrovaný přijímač GPS umožní záznam informací, kdy a kde k nehodě došlo
  • Hlasové příkazy pro ovládání bez použití rukou (pouze v anglickém jazyce)
  • Kontrolujte své vozidlo z telefonu pomocí funkce monitorování s živým náhledem
  • Funkce ochrany při parkování vás upozorní na události ohrožující zaparkované vozidlo
  • Zvuková upozornění pro řidiče na rychlostní radary a kamery, na nebezpečí vyjetí z jízdního pruhu nebo čelní srážky, či rozjetí stojící kolony.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Garmin
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 1067193
Garmin Dash Cam 47 záznamová kamera
Garmin Dash Cam 47 záznamová kamera
4290