Genesis Radium 300 XLR

1017 

Genesis Radium 300 XLR od výrobce Genesis – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Genesis Radium 300 XLR nyní za 1017 Kč.

Katalogové číslo: 1077524 Kategorie: , Štítek:

Popis

Genesis Radium 300 XLR s pečetí kvality od Genesis je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem.

Pro tvůrce multimediálního obsahu: Genesis Radium 400

Patříte mezi tvůrce webového obsahu? Nebo online hráče? Pak je pro vás velice důležitý mikrofon, který věrně zachytí váš hlas. Právě pro vás tak výrobce Genesis vyrobil Radium 400 – výkonný kardioidní mikrofon s dobrými parametry pro zpracování zvuku, který je ideální pro každé domácí studio nebo hernu.

Pro skvělé nahrávky
Mikrofon využívá funkce kardioidní polarizace, která efektivně „sbírá“ zvuky z přední části mikrofonu. Naopak potlačuje příjem zvuků z jeho zadní části a přispívá tím tak k omezení nežádoucích ruchů.

Klíčové vlastnosti
Kvalitně navržený mikrofon, který je vhodný nejen pro hráče, ale také tvůrce multimediálního obsahu. Tento kapacitní model s kardioidní polarizací nabírá zvuk z přední části. Ruchy pocházející ze zadního směru potlačuje. Parametry: frekvenční rozsah: 30 – 16000 Hz, citlivost: –38 dB (0 dB = 1 V/Pa @ 1 kHz), odezva: 24-bit/192 kHz.

Délka kabelu činí 2,5 metru. Je zakončený USB rozhraním. Obsah balení mimo jiné zahrnuje: mikrofon, stolní držák s ohebným ramenem, pop-filtr, pěnová hubička, anti-vibrační košík.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Genesis
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Mikrofony
  • Katalogové číslo: 1077524
Genesis Radium 300 XLR
Genesis Radium 300 XLR
1017