Genius SP-HF 800A Ver. II dřevěné reproduktory 2.0 hnědé

1099 

Genius SP-HF 800A Ver. II dřevěné reproduktory 2.0 hnědé od dodavatele s dlouholetou historií Genius lze u nás pořídit za skvělou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Genius SP-HF 800A Ver. II dřevěné reproduktory 2.0 hnědé za bezkonkureční cenu 1099 Kč.

Katalogové číslo: 1031453 Kategorie: , Štítek:

Popis

Genius SP-HF 800A Ver. II dřevěné reproduktory 2.0 hnědé od značky Genius – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu.

Genius SP-HF 800A, verze II., černá/dřevo

Zapněte počítač či tablet, spojte síly s Genius SP-HF 800A, pusťte si svou oblíbenou písničku a… Octnete se v nevýslovném ráji. Klasická souprava dřevěných reproduktorů z proslulé dílny Genius vás odzbrojí na první poslech. Tvůrci se však nesoustředili pouze na kouzelný zvuk. Záležet si dali i na elegantním designu reproduktorů, které mohou v jakékoli místnosti plnit i estetickou funkci. A protože rozměry nepřesahují 94 × 224 × 130 mm, tak Genius SP-HF 800A můžete umístit prakticky kamkoli.

Vítejte v ráji

Reproduktory si zakládají na konfiguraci 2.0, jež výslednému zvuku dává čistotu a vyváženost. Celkový výkon RMS se vyšplhal na 20 W a frekvenční odezva se pohybuje mezi 80 a 20 000 Hz. Spolehnout se můžete rovněž na řadiče tónů. Genius SP-HF 800A se dokáže připojit nejen k notebooku, stolnímu počítači, tabletu, ale také třeba iPadu díky klasickému jacku 3,5 mm. Využít můžete také sekundární vstupní konektor pro jakýkoli přehrávač s 3,5 mm konektorem.

Zavaří kdejakému koncertu

Neodolatelnému zvuku přidává i dřevěná konstrukce, která k těm nejlepším (nejen) domácím reproduktorům prostě a jednoduše patří. Už tak skvělý design ještě zdobí kužely s měděným povrchem a pozlacenými kroužky. Opomenout nemůžeme ani regulátor hlasitosti, abyste si Genius SP-HF 800A mohli přizpůsobit dle svých představ. Stejně tak si můžete upravit i zvuk jako takový.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Genius
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Reproduktory
  • Katalogové číslo: 1031453
Genius SP-HF 800A Ver. II dřevěné reproduktory 2.0 hnědé
Genius SP-HF 800A Ver. II dřevěné reproduktory 2.0 hnědé
1099