GoPro Grab Bag

799 

GoPro Grab Bag od výrobce s dlouholetou historií GoPro je k dostání výhodně. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. GoPro Grab Bag aktuálně zrovna za 799 Kč.

Katalogové číslo: 1048154 Kategorie: , Štítek:

Popis

GoPro Grab Bag od kvalitního výrobce GoPro , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte.

GoPro Sada držáků a náhradních dílů pro kameru GoPro

Rozšiřte možnosti toho, jak zachytit jedinečné sportovní okamžiky. Můžete tak učinit díky sadě, která obsahuje jeden zakřivený a jeden plochý lepící modul, dvě přezky, modul umožňující natočení ve třech osách a konečně tři šrouby – krátký s plochou hlavou, střední a dlouhý.

I jako náhradní díly

Sestavu lze využít i jako náhradní díly, které pomohou opravit některou ze souprav GoPro. To ceníte zejména v případě, kdy některou z jejich částí neopravitelně zničíte – například při těžkém pádu.

Kompatibilní se všemi

Souprava, se kerou si postavíte své originální řešení, je kompatibilní se všemi GoPro kamerami. Nemusíte tak mít obavy, že byste do svého navrženého držáku nemohli vložit vaši GoPro kameru.

Výrobce pro outdoor

Společnost GoPro patří mezi vyhledávané výrobce outdoorového vybavení včetně specializovaných držáků, kamer či dronů. Společné mají to, že jsou určeny zejména lidem, kteří žijí aktivně. I z tohoto důvodu jsou výrobky s logem GoPro známé svou robustností a zvýšenou odolností.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: GoPro
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 1048154
GoPro Grab Bag
GoPro Grab Bag
799