GoPro Jaws: Flex Clamp

1397 

GoPro Jaws: Flex Clamp od společnosti GoPro . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. GoPro Jaws: Flex Clamp aktuálně výhodně za 1397 Kč.

Katalogové číslo: 1048155 Kategorie: , Štítek:

Popis

GoPro Jaws: Flex Clamp od výrobce GoPro . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu.

Společnost GoPro patří mezi přední výrobce odolných outdoorových videokamer, které jsou díky své nízké hmotnosti snadno přenosné a díky vysoké odolnosti je můžete vzít téměř kamkoliv s sebou. Kromě kamer uvádí na trh tato společnost i celou řadu doplňujícího příslušenství velmi dobré kvality, kterou ocení klasický i akční uživatel.

GoPro Jaws: Flex Clamp je ohebný svěrák ve tvaru čelistí k připnutí GoPro kamery na různé objekty o průměru 0,6 – 5 cm. Kameru připojíte přímo do svěráku pro nízko profilové uchycení nebo použijete volitelný krk pro dosažení širšího rozsahu nastavení úhlu záběru kamery. Díky inovativnímu designu sevřou čelisti bezpečně i nepravidelné tvary a tenké objekty.

Držák je vhodný pro všechny GoPro kamery.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: GoPro
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 1048155
GoPro Jaws: Flex Clamp
GoPro Jaws: Flex Clamp
1397