GoPro Removable Instrument Mounts

839 

GoPro Removable Instrument Mounts od kvalitní značky GoPro – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. GoPro Removable Instrument Mounts , zboží pořídíte ted u nás za 839 Kč.

Katalogové číslo: 1066965 Kategorie: , Štítek:

Popis

GoPro Removable Instrument Mounts od našeho předního výrobce GoPro , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít.

GoPro Removable Instrument Mounts

Společnost GoPro je výrobcem vysoce kvalitních outdoorových kamer, které se skvěle hodí pro sportovní nadšence, kteří si chtějí věrně zaznamenat průběh adrenalinového sportu, který provozují. Pro maximální využití kamery vyrábí společnost GoPro řadu nejrůznějšího příslušenství, jako jsou držáky, ochranné kryty a další příslušenství, které jistě oceníte.

GoPro Curved + Flat Adhesive Mounts jsou nalepovací držáky sloužící k upevnění kamer GoPro na rovné a lehce zakřivené povrchy. Držáky jsou velmi silné a odolné, naprosto vodotěsné. Jejich instalace je velmi jednoduchá. Odstranit je lze pouze pomocí tepla (např. pomocí vysoušeče vlasů) a po odstranění již není možné držáky znovu použít.

Balení obsahuje 3 rovné a 3 zakřivené držáky.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: GoPro
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 1066965
GoPro Removable Instrument Mounts
GoPro Removable Instrument Mounts
839