GoPro Shorty (Mini Extension Pole + Tripod)

916 

GoPro Shorty (Mini Extension Pole + Tripod) od známého předního výrobce GoPro je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. GoPro Shorty (Mini Extension Pole + Tripod) – zboží máme ted u nás za 916 Kč.

Katalogové číslo: 1066947 Kategorie: , Štítek:

Popis

GoPro Shorty (Mini Extension Pole + Tripod) od značky s dobrým jménem GoPro , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít.

GoPro Shorty (Mini Extension Pole + Tripod)

 Je mini teleskopická tyč a tripod v jednom. Jedná se o velmi praktickou kombinaci příslušenství schovaného v kompaktní, skladné a lehké konstrukci ideální k snadnému a rychlému přenášení i k rychlé akci, když je potřeba.

Velkou devízou tohoto příslušenství je široká variabilita jeho použití v jakémkoliv terénu. Shorty lze použít jako tyčku do ruky anebo jako stabilní tripod ideální pro tvorbu záběrů bez nutnosti držení kamery v ruce.

Shorty je kompatibilní se všemi akčními kamerami GoPro.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: GoPro
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 1066947
GoPro Shorty (Mini Extension Pole + Tripod)
GoPro Shorty (Mini Extension Pole + Tripod)
916