GoPro Suction Cup Mount

1117 

GoPro Suction Cup Mount od tohoto skvělého výrobce GoPro je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. GoPro Suction Cup Mount ve výhodné slevě 1117 Kč.

Katalogové číslo: 1048786 Kategorie: , Štítek:

Popis

GoPro Suction Cup Mount od společnosti s předním postavením na trhu GoPro . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu.

Společnost GoPro je výrobcem kamer a jejich příslušenství speciálně vyvinutých pro extrémní sporty. Tyto kamery vynikají vysokou kvalitou záznamu a odolnou konstrukcí pro využití při outdoorových aktivitách. Součástí celého systému je také řada příslušenství.

Speciální vysokozátěžový GoPro držák k uchycení kamery např. na helmu, auto nebo motorku Vám umožní natáčet veškeré zážitky, které se odehrávají nejen před Vámi. Tento odolný držák vyniká rychlým a bezproblémovým uchycením na široké škále podkladů díky jednoduchému systému přísavky a navíc je i dostatečně silný aby se udržel na čelním sklu letadla při rychlosti 320 km/h!

Suction Cup Mount je kompatibilní se všemi kamerami GoPro.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: GoPro
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 1048786
GoPro Suction Cup Mount
GoPro Suction Cup Mount
1117