Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle (CHP0800DD)

649 

Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle (CHP0800DD) od skvělého a známého výrobce Connect IT – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle (CHP0800DD) momentálně k dispozici za 649 Kč.

Katalogové číslo: 8595610628871 Kategorie: , Štítek:

Popis

Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle (CHP0800DD) od značky s dobrým jménem Connect IT je k dostání online za výhodnout cenu.

Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle jsou skvělým parťákem při každém herním dobrodružství, které s nimi prožijete. Jedná se o sluchátka se špičkovými parametry a odnímatelným mikrofonem s čistým zvukem, který vás zcela pohltí do víru hry. Budete schopni lépe reagovat na zvukové podměty a rychleji vyhodnocovat nebezpečí, která na vás číhají. Dokonalý zvuk O perfektní reprodukci zvukové stopy se starají extra velké výkonné 40mm zvukové měniče, které přinášejí celý rozsah, a to jak čisté vysoké tóny, tak silné hluboké basy. Už nikdy neprošvihnete, co se děje ve vašem okolí. Maximální pohodlí Sluchátka jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které napomáhají ke komfortnímu nošení. Extra měkké náušníky můžete sklopit a over-ear konstrukce zajišťuje obepnutí náušníků kolem celého ucha i z vnější strany, což zajistí dokonalé odhlučnění. Potěší i měkké polstrování hlavového mostu.

 

Další informace

  • Značka: Connect IT
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 691167
  • EAN: 8595610628871
Connect IT Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle (CHP0800DD)
Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle (CHP0800DD)
649