iFlight Commando 8 V2 – ELRS2.4G

3799 

iFlight Commando 8 V2 – ELRS2.4G od našeho výrobce iFlight – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. iFlight Commando 8 V2 – ELRS2.4G za výhodnou cenu 3799 Kč.

Katalogové číslo: ifcomv2 Kategorie: Štítek:

Popis

iFlight Commando 8 V2 – ELRS2.4G od společnosti se zárukou kvality iFlight lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

iFlight Commando 8 je skladné rádio nabité funkcemi. Vysílačka používá solidní hallové gimbaly s výměnnými konci. Na horní straně najdeme čtyři přepínače, dva dvoupolohové a dva třípolohové. O napájení rádia se starají dvě integrované 18650 Liion baterie, není tedy třeba je dokupovat zvlášť. Na dolní straně najdeme USB-C konektor, který slouží pro nabíjení baterií. Použitý firmware je dobře známý EdgeTX, který se ovládá pomocí dvou pětiosých tlačítek. Veškeré potřebné informace jsou pak zobrazeny na LCD displeji.

Největší předností iFlight Commando 8 je integrovaný ExpressLRS modul ve verzi 2.4GHz s maximálním výkonem 500mW. ELRS je open-source systém, který ve všech ohledech předčí klasické RC systémy. Vysoká obnovovací frekvence až 1000Hz, dlouhý dosah, wifi, binding phrase a mnoho dalších funkcí je jen krátký výčet toho, co může ELRS nabídnout. A pokud vám ELRS nestačí, Commando lze rozšířit o Nano šachtu pro externí moduly.
Ve druhé verzi má ELRS vysílač teplotně kompenzovaný krystal (TCXO) pro správnou funkci ELRS modulu i při větších výkyvech teplot. Přidaná je také podpora ELRS Backpack, vylepšení chlazení modulu a je použita duální anténa (Antenna Diversity).

 

Informace o produktu

  • Značka: iFlight
  • EAN: ifcomv2
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
iFlight Commando 8 V2 - ELRS2.4G
iFlight Commando 8 V2 – ELRS2.4G
3799