IP kamera Tesla Smart Camera Baby and Display BD300

4535 

IP kamera Tesla Smart Camera Baby and Display BD300 od společnosti Tesla Smart . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. IP kamera Tesla Smart Camera Baby and Display BD300 momentálně k dispozici za 4535 Kč.

Katalogové číslo: 8596115810105 Kategorie: , Štítek:

Popis

IP kamera Tesla Smart Camera Baby and Display BD300 od našeho předního výrobce Tesla Smart jde u nás právě teď pořídit výhodně.

IP kamera Tesla Smart Camera Baby and Display BD300 Získejte maximální dohled nad vaším dítětem s inovativní IP kamerou ukrývající se pod názvem Camera Baby and Display BD300 od společnosti Tesla Smart. Ta se pyšní kvalitním rozlišením 2304×1296 px a inteligentními funkcemi, které vás zcela jistě potěší. Kvalitní zpracování IP kamera Tesla Smart Camera Baby and Display BD300 umožňuje ovládat otáčení a naklápění kamery pomocí horizontální i vertikální osy. Dává vám tak maximální flexibilitu, díky které vám neunikne žádný detail. Dále si můžete konfigurovat různé režimy pro detekci pohybu a zvuku a usnadní vám tak každodenní starosti. Zcela inovativní Kamera taktéž disponuje infračervenými LED diodami pro detailní snímání i za zhoršených světelných podmínek či v noci, a to až na vzdálenost 10 metrů. V případě, že se vaše dítě bojí být potmě samo, můžete aktivovat uklidňující noční světlo. Kamera také monitoruje teplotu a vlhkost v místnosti a skrze aplikaci, ve které si vše jednoduše nastavíte, vám bude zasílat veškeré notifikace do vašeho chytrého telefonu. Vždy v obraze Střežené místo můžete pohodlně sledovat na vašem chytrém mobilním telefonu prostřednictvím aplikace Tesla Smart nebo také na dodávaném monitoru. Jednu kameru lze sledovat i na více zařízeních současně.

 

Další informace

  • Značka: Tesla Smart
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 752842
  • EAN: 8596115810105
Tesla Smart IP kamera Tesla Smart Camera Baby and Display BD300
IP kamera Tesla Smart Camera Baby and Display BD300
4535