Jabra Elite 3 šedé

2099 

Jabra Elite 3 šedé značky JABRA lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Jabra Elite 3 šedé – cena 2099 Kč.

Katalogové číslo: 1005940 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jabra Elite 3 šedé od spolehlivé značky JABRA lze u nás nakoupit za příznivou cenu.

Jabra Elite 3 šedé

Užívejte si skvělou hudbu a hovory kdykoli a kdekoli se skutečně bezdrátovými sluchátky Jabra Elite 3. Na nabití vydrží, v kombinaci s dodávaným magnetickým pouzdrem, hrát až 28 hodin a skvěle izolují od okolních ruchů, aby vás při sledování filmů, hraní her i poslechu hudby nic nerušilo. A když budete potřebovat interagovat s okolím, oceníte technologii příposlechu HearThrough, která vám umožní s okolím komunikovat, aniž by bylo nutné si sluchátka vyjímat z uší.

Oceníte u nich ale také perfektní ergonomii pro pohodlný poslech po dlouhé hodiny nebo krásný dánský design. Výhodou je také odolnost dle IP55 například pro sportování nebo krásně čisté hovory díky hned čtyřem mikrofonům.

Klíčové vlastnosti:
Luxusní zvuk 6mm reproduktorů s možností vyladění pomocí aplikace Jabra Sound+
Vynikající výdrž až 28 hodin
Skvělá izolace okolních hluků + technologie příposlechu HearThrough
Krásně čisté hovory díky čtyřem mikrofonům
Zvýšená odolnost dle IP55
Atraktivní dánský design

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: JABRA
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1005940
Jabra Elite 3 šedé
Jabra Elite 3 šedé
2099