Jabra Evolve2 Buds USB-A MS

7999 

Jabra Evolve2 Buds USB-A MS od společnosti s výborným jménem JABRA je u nás k dispozici opravdu výhodně. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Jabra Evolve2 Buds USB-A MS – cena 7999 Kč.

Katalogové číslo: 1007215 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jabra Evolve2 Buds USB-A MS značky JABRA – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu.

Pokročilé vícebodové bluetooth
Práce na více místech znamená rotaci více zařízení. Pokročilá technologie Bluetooth Multipoint usnadňuje tento úkol tím, že poskytuje současné připojení k vašemu notebooku a smartphonu. Měnit věci nebylo nikdy jednodušší.

Certifikováno pro týmy Microsoft
Na vývoji Evolve2 Buds jsme úzce spolupracovali se společností Microsoft. Výsledkem je lepší kvalita zvuku a stabilnější připojení v Teams plus podpora od společností Microsoft a Jabra, pokud ji potřebujete. Týmová práce dělá sen fungovat.

Jabra Multisensor Voicetm
Obchodní hovory na cestách mohou zahrnovat spoustu hluku na pozadí. Jabra MultiSensor Voice využívá chytrou kombinaci čtyř mikrofonů, senzorů kostního vedení a pokročilých algoritmů ke snížení rušivého hluku na pozadí. Otevírá se tak mnohem více možností, kde budete příští hovor uskutečnit.

USB typu PLUG AND PLAY.
Tento výkonný malý USB adaptér zlepšuje kvalitu připojení a činí jej stabilnějším, s menším počtem výpadků a bezdrátovým dosahem až 20 metrů. Toto je vaše nová tajná zbraň.

Ultra kompaktní design
Naše databáze 62 000 skenů uší je pravděpodobně jednou z největších na světě. To v kombinaci s našimi jedinečnými metodami statistického modelování nám umožňuje vytvářet naše drobné designy sluchátek, které padnou, jako by byly vyrobeny pro vás. Tyto ultra malé a odolné, voděodolné tyčinky vás mohou doprovázet při dešti nebo slunci.

Dobíjecí až 33 hodin
Díky pouzdru, které se hodí do kapsy, vydrží Evolve2 Buds až 33 hodin, a pokud se vybijí, funkce superrychlého nabíjení obnoví hodinu energie za pouhých pět minut. Pouzdro má certifikaci Qi pro bezdrátové nabíjení a pokud si koupíte balíček, je součástí bezdrátové nabíjecí podložky. Pracují stejně tvrdě jako vy.

Redukce hluku
Vítězná kombinace pohodlného, hluk izolujícího střihu a aktivního potlačení hluku (ANC) vám pomůže najít ticho, kdykoli a kdekoli jej potřebujete. Použijte funkci MyFit v aplikaci Jabra Sound+ k nalezení optimálního těsnění pro maximální výkon ANC. Je čas znovu získat prostor k přemýšlení.

Z hloubi mého srdce
Intuitivní technologie HearThrough využívá vestavěné mikrofony k zachycení zvuků z vašeho okolí a jejich přehrávání ve vašich uších, to vše bez nutnosti sundávat sluchátka. Ideální pro objednání kávy, nástupy a kde je nejbližší stanice metra?

Ochrana sluchu
Když trávíte hodně času na telefonu, musíte si chránit sluch. Jabra SafeTone a SafeTone G616 monitorují průměrné úrovně zvuku a zahrnují funkci PeakStop, která chrání vaše uši před náhlými výkyvy hlasitosti. Takže můžete relaxovat.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: JABRA
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1007215
Jabra Evolve2 Buds USB-A MS
Jabra Evolve2 Buds USB-A MS
7999