Jabra PanaCast

13639 

Jabra PanaCast od tohoto výrobce JABRA . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Jabra PanaCast , produkt nakoupíte ted u nás za 13639 Kč.

Katalogové číslo: 987343 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jabra PanaCast od výrobce s dlouholetou historií JABRA – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu.

Ideální pro malé zasedací místnosti: Jabra PanaCast

Jabra PanaCast je zařízení typu plug-and-play (funkční ihned po připojení), které je navrženo s cílem zvýšit kvalitu schůzek v konferenčních místnostech pomocí tří 13megapixelových kamer a spojování snímků v reálném čase tak, aby bylo dosaženo plného záběru v rozsahu 180°. Užijte si přirozenou, pohlcující lidskou perspektivu bez slepých míst.

Spojí video

Vylepšete svou jednací místnost prostřednictvím panoramatického 4K videa. Jabra PanaCast využívá tři 13megapixelové kamery a patentované spojování videa v reálném čase pro plný 180° pohled na místnost. Užijte si přirozenou, lidskou perspektivu bez slepých míst.

Začněte okamžitě

Funkce plug-and-play umožňuje rychlou a snadnou spolupráci; Jabra PanaCast stačí jednoduše připojit k notebooku nebo USB portu počítače a můžete začít.

Funguje se vším a všude

Jabra PanaCast spolupracuje se všemi předními video a audiokonferenčními řešeními a je certifikován pro použití s platformou Microsoft Teams. Můžete si tak být jisti, že se váš tým může připojit bez ohledu na to, jaké zařízení používá.

 

Klíčové vlastnosti

Kompaktní chytré zařízení pro videokonference, které obsahuje 3 kamery. Nabízí rozlišení 4K se 180° záběrem. Inteligentní zoom automaticky do konverzace zapojuje všechny osoby.

Jednotku Jabra PanaCast stačí jednoduše připojit k notebooku nebo USB portu počítače a můžete začít s konferencí. Spolupracuje se všemi předními video a audiokonferenčními řešeními a je certifikováno pro použití s platformou Microsoft Teams.

 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: JABRA
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 987343
Jabra PanaCast
Jabra PanaCast
13639