JPL Commander-2 headset

789 

JPL Commander-2 headset od společnosti s úžasnou pověstí JPL Telecom . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. JPL Commander-2 headset výhodně ted u nás za 789 Kč.

Katalogové číslo: 1005708 Kategorie: , Štítek:

Popis

JPL Commander-2 headset od této skvělé značky JPL Telecom – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu.

Náhlavní souprava JPL Commander-2 je speciální určená do rušných kancelářských prostředí a call center. Je vybavena nastavitelným mikrofonem s inovativním potlačením okolního hluku Surround Shield, a tak druhé straně vždy doručí jen to, co má – váš hlas v dokonalé kvalitě. Rameno mikrofonu je flexibilní, přičemž disponuje i stabilním zafixováním v ideální poloze. Kožený hlavový most s polstrováním poskytuje komfort a pohodlí i při dlouhých pracovních dnech s plnou nastavitelností. Náhlavní souprava je vybavena dvěma náušníky o průměru 60 mm s frekvenčním rozsahem 20 – 20 000 Hz. Díky intuitivnímu panelu na kabelu náhlavní soupravy je možné ovládat hlasitost či absolutně ztlumit mikrofon.

Impedance (Ohm):32 Ohm

Citlivost (dB):122 dB

Frekvenční rozsah (max):20 kHz

Frekvenční rozsah (min):20 Hz

Připojení:Drátové

Drátová připojení:USB-A

Barva:Černá

Typ sluchátek:Náhlavní

Hmotnost (g):82 g

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: JPL Telecom
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1005708
JPL Commander-2 headset
JPL Commander-2 headset
789