Logitech HD Pro Webcam C920 černá

1649 

Logitech HD Pro Webcam C920 černá od naší známé značky Logitech lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Logitech HD Pro Webcam C920 černá nyní za 1649 Kč.

Katalogové číslo: 987415 Kategorie: , Štítek:

Popis

Logitech HD Pro Webcam C920 černá od našeho předního výrobce Logitech je k dostání teď opravdu levně.

Popis produktuC920

Další z řady kvalitních USB webkamer představuje firma Logitech. Kamera C920 umožňuje zaznamenávat dění kolem počítače ve formě videa nebo statických obrázků, můžete ji použít pro uskutečnění video konferencí nebo video telefonátů apod. Kamera má vestavěnou dvojici mikrofonů umístěné na obou stranách, takže video záznam je pořizován i s velmi čistým stereo zvukem.

Připevnit jí lze všude

Webkamera má elegantní design a dodává se speciálním klipem. Ten je ohebný a umožňuje tak připevnění k téměř každému CRT monitoru, LCD displeji nebo notebooku. Připevnit ji i například na stativy.

Kvalita se sama zaostří

Vlastní snímač má vysoké Full HD 1080p rozlišení (1920×1080 bodů)  – výsledkem je tak velmi kvalitní obraz s patřičnými detaily. Jistě oceníte možnost automatického ostření. Které odvede část práce při komunikaci za Vás. Pro video hovory lze využít také nižší HD rozlišení 1280 x 720. Kamerka, připojitelná přes rychlé rozhraní USB, je dodávána s širokou řadou softwaru.

Korekce osvětlení

Kamera je také vybavená oblíbenou technologií automatické korekce osvětlení, která dokáže přizpůsobit snímání nejrůznějším podmínkám panujícím na snímané scéně.

Parametry

Interpolované rozlišení: 1920×1080

Možnosti záznamu

Záznam videa: Ano

Záznam hlasu: Ano

Fyzické charakteristiky

Šířka [mm]: 29

Výška [mm]: 24

Hloubka [mm]: 24

Hmotnost [g]: 162

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Logitech
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Webkamery
  • Katalogové číslo: 987415
Logitech HD Pro Webcam C920 černá
Logitech HD Pro Webcam C920 černá
1649