Logitech RALLY reproduktor

4439 

Logitech RALLY reproduktor od značky s dlouholetou historií Logitech je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Logitech RALLY reproduktor za bezkonkureční cenu 4439 Kč.

Katalogové číslo: 982441 Kategorie: , Štítek:

Popis

Logitech RALLY reproduktor od značky se skvělou pověstí Logitech je u nás za bezkonkurenční cenu.

Logitech Rally reproduktor pro videokonference černá
 

RALLY SPEAKER
Připojte druhý reproduktor k systému Logitech Rally pro čistý, bohatý zvuk
 

-Zvuk z čela místnosti pro přirozenou konverzaci

-Antivibrační schránka zabraňuje otřesům kamery

-Dostatečná úroveň hlasitosti ve větších místnostech

 

HLASITĚ A ZŘETELNĚ
Doplňte systém Logitech Rally o druhý reproduktor a naplňte velké místnosti jasným zvukem. Díky reproduktoru Rally s technologiemi RightSound™, které prakticky eliminují zkreslení, ořezávání a vibrace, bude řeči dobře rozumět, a zároveň je zachována dostatečná úroveň hlasitosti v celé místnosti.

 

ZVUK Z ČELA MÍSTNOSTI
S reproduktory Rally v čele místnosti přichází hlas a obraz vždy ze stejného směru – nikdy zezadu, což je obvyklý problém stolních hlasitých odposlechů. Se stolními mikrofony Rally na stole a reproduktory Rally u obrazovky probíhá konverzace přirozeně a realisticky.

 

ANTIVIBRAČNÍ SCHRÁNKA
Důmyslný tlumicí systém odděluje modul reproduktoru externí schránkou, čímž prakticky eliminuje vibrace přenášející se stěnami, stojánky a stoly. Tato koncepce přihlášená k patentování umožňuje vynikající efektivitu funkce potlačení ozvěny stolních mikrofonů Rally a zároveň zajišťuje čistotu a stabilitu obrazu i při vysokých úrovních hlasitosti a při přiblížení.

 

DOSTATEČNÁ HLASITOST VE VELKÝCH MÍSTNOSTECH
Zvyšte čistotu zvuku a zároveň zachovejte jeho hlasitost na dostatečné úrovni pro všechny osoby v místnosti. Díky zvuku vycházejícího ze dvou namísto jednoho reproduktoru se hlas nese místností s dostatečnou úrovní hlasitosti. Umístěte reproduktory na poličku či skříň, nebo je připevněte ke stěně pomocí držáků v montážní sadě Rally.

 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Logitech
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Reproduktory
  • Katalogové číslo: 982441
Logitech RALLY reproduktor
Logitech RALLY reproduktor
4439