Logitech Scribe

24420 

Logitech Scribe od společnosti se zárukou kvality Logitech . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Logitech Scribe za super cenu 24420 Kč.

Katalogové číslo: 987428 Kategorie: , Štítek:

Popis

Logitech Scribe od našeho výrobce Logitech je momentálně ve výhodné akci.

Snadno sdílejte obsah tabule při videokonferencích pomocí Logitech Scribe, kamery pro snímání tabule řízené umělou inteligencí určené pro Microsoft Teams® Rooms, Zoom Rooms™ a další přední videokonferenční služby.

Díky integrované umělé inteligenci a vlastnímu objektivu vysílá kamera Scribe obsah tabule do videokonferencí ve vynikající čistotě. Nyní mohou i vzdálení účastníci mít to nejlepší místo u stolu.

Tlačítko bezdrátového sdílení kamery Scribe umožňuje snadné a rychlé sdílení obsahu tabule do videokonferencí. Sdílení můžete také zahájit pomocí dotykového ovladače konferenční místnosti, jako je například Logitech Tap.

Kamera Scribe se integruje do předních řešení pro videokonferenční místnosti, včetně Microsoft Teams Rooms a Zoom Rooms. Stačí se připojit ke schůzce a začít sdílet

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Logitech
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 987428
Logitech Scribe
Logitech Scribe
24420