Logitech Speaker Z200 Midnight black

1179 

Logitech Speaker Z200 Midnight black od společnosti Logitech je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Logitech Speaker Z200 Midnight black výhodně za super cenu 1179 Kč.

Katalogové číslo: 117526 Kategorie: , Štítek:

Popis

Logitech Speaker Z200 Midnight black od spolehlivého výrobce Logitech , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít.

Reproduktory Logitech

Obohaťte svou hudbu a filmy výrazným zvukem a nastavitelnými basy. Jednoduché ovládací prvky jsou snadno dostupné na pravém reproduktoru. Systém se špičkovým výkonem 10 wattů / 5 wattů RMS disponuje výrazným zvukem. Každý reproduktor je vybaven jedním aktivním/napájeným měničem, který poskytuje zvuk v plném rozsahu, a jedním pasivním vyzařovačem, který doplňuje zvuk o basové tóny.

Přizpůsobte si svůj poslech. Dodejte svému zvuku nový rozměr nastavením úrovně basů otočným ovladačem tónů. Ovládání napájení, hlasitosti, basů, zdířka pro sluchátka a zdířka přídavného vstupu jsou snadno dostupné na pravém reproduktoru.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Logitech
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Reproduktory
  • Katalogové číslo: 117526
Logitech Speaker Z200 Midnight black
Logitech Speaker Z200 Midnight black
1179