Malone Aktivní reproduktorový systém Black-Box-6, 6 ks, 4 x subwoofer, 2 x satelity

41099 

Malone Aktivní reproduktorový systém Black-Box-6, 6 ks, 4 x subwoofer, 2 x satelity od výrobce s mnohaletou tradicí Malone je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Malone Aktivní reproduktorový systém Black-Box-6, 6 ks, 4 x subwoofer, 2 x satelity zrovna nyní za cenu 41099.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260130929381 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Malone Aktivní reproduktorový systém Black-Box-6, 6 ks, 4 x subwoofer, 2 x satelity od přední značky Malone je právě teď za super cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Profesionální DJ a pódiový aktivní PA reproduktorový systém pro střední a velké akce v interiéru i exteriéru. Prvotřídní, dokonale sladěné jednotlivé komponenty s vynikajícími výkonovými parametry. 10.000 W maximální celkový výkon Číslo položky: Black Box 6 System / 848Upozorňujeme, že kromě Německa zasíláme reprosoustavy pouze do Belgie, Nizozemska, Dánska, Lucemburska, Rakouska, Itálie a Francie. Náklady na dopravu mimo Německo jsou jednotné 99,90 eur. Upozorňujeme, že kromě Německa zasíláme reprosoustavy pouze do Belgie, Nizozemska, Dánska, Lucemburska, Rakouska, Itálie a Francie. Náklady na dopravu do zahraničí činí 99,90 eur.Kompletní reproduktorový systém, který se doporučuje pro profesionální použití, ale který mohou instalovat a uvádět do provozu i neprofesionálové.Protože se systém skládá z celkem 6 samostatných boxů, je možné navrhnout různé zvukové scénáře přizpůsobené podmínkám v místnosti.Díky pečlivému sladění zesilovačů a reproduktorů a vhodným možnostem nastavení lze realizovat různé typy akcí: od hip-hopových večírků až po oslavy.A to nejlepší:Systém Malone je mnohem levnější než technicky rovnocenné systémy, které mu mohou konkurovat, a pravděpodobně vyvolá cenovou válku.Doporučená oblast použítí:Vhodné pro akce až pro 1500 osobvhodné do interiéru i exteriérudíky výkonným basovým reproduktorům je vhodný zejména pro akce s vysokými basyPro diskotéky, sály, propagační akce atd. Mobilní a stacionární použití. Sada je vhodná také pro použití ve venkovní reklamě, sportovních studiích pro prezentace, přednášky a konference.

 

Informace o produktu

  • Značka: Malone
  • EAN: 4260130929381
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Malone Aktivní reproduktorový systém Black-Box-6
Malone Aktivní reproduktorový systém Black-Box-6, 6 ks, 4 x subwoofer, 2 x satelity
41099