Malone Buschfunk 45, aktivní PA reproduktor, 900W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, MP3 VHF

6799 

Malone Buschfunk 45, aktivní PA reproduktor, 900W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, MP3 VHF od známé značky Malone lze u nás pořídit za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Malone Buschfunk 45, aktivní PA reproduktor, 900W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, MP3 VHF – nakoupíte u nás nyní za 6799.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260435913542 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Malone Buschfunk 45, aktivní PA reproduktor, 900W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, MP3 VHF zboží dodává Malone je k dostání teď opravdu levně. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Malone Bushfunk 45 je flexibilní PA systém, jehož hlavním motivem je téma mobility.Integrovaný akumulátor osvobozuje systém od potřeby elektrické přípojky a dává Vám úplnou svobodu volby při výběru umístění. Na místo použití lze lehký PA systém přenést pomocí horního vytahovacího držadla. Montáž na stativ pomocí standardní příruby je stejně možná jako umístění naležato jako monitorovací reproduktor.O vhodnosti mobilního využití PA systému Malone Bushfunk 45 svědčí i skříň, odolná vůči povětrnostním vlivům. Možnost umístění na stativ Vám dává dostatek prostoru pro individuální umístění různých ozvučovacích sestav.Ústředním bodem pro moderní média je rozhraní bluetooth pro bezdrátové přenášení hudby z bluetooth zařízení, jako jsou smartphony, tablety nebo laptopy. MP3, USB a SD porty spojují PA systém s USB klíči, MP3 přehrávači a SD paměťovými zařízeními. K dispozici je také možnost připojení linkových zařízení, jako jsou počítače, CD přehrávače nebo mobilní telefony. Cinch linkový výstup předává signály do externích zvukových zařízení.Mikrofonní sekce má k dispozici kromě dvou jack vstupů i oddělené ovládání hlasitosti pro manuální a bezdrátové mikrofony a regulovatelný echo efekt.2-pásmový ekvalizér nabízí možnosti pro přizpůsobení zvuku vycházejících signálů.Ovládání probíhá volitelně buď přes ovládací sekci na zadní straně, nebo pohodlně pomocí dodávaného dálkového ovládání.

 

Informace o produktu

  • Značka: Malone
  • EAN: 4260435913542
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Malone Buschfunk 45
Malone Buschfunk 45, aktivní PA reproduktor, 900W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, MP3 VHF
6799