Malone Mega Sound, 720W, zvukový systém s bluetooth, DVD, HDMI, FM, USB, AUX

12899 

Malone Mega Sound, 720W, zvukový systém s bluetooth, DVD, HDMI, FM, USB, AUX s pečetí kvality od Malone , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého. Malone Mega Sound, 720W, zvukový systém s bluetooth, DVD, HDMI, FM, USB, AUX levně za 12899.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260395868739 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Malone Mega Sound, 720W, zvukový systém s bluetooth, DVD, HDMI, FM, USB, AUX od společnosti s dlouholetou tradicí Malone je momentálně ve výhodné akci. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Malone Mega Sound je multifunkční All In One zvukový systém s širokými možnostmi připojení, moderními funkcemi a výborným výkonem. Systém se skládá z jednoho Audio/Video zesilovače, 2 výkonných 3 cestných stojících reproduktorů a 2 kompaktních subwooferů. Profesionální audiosystém připojen k domácím Hi-Fi a PA zařízením je zajímavým designovým kouskem i díky LED podsvícení.A/V přijímač (receiver) centralizuje všechny zvukové a obrazové signály, které díky HDMI, komponentní, kompozitnímu, S/PDIF, koaxiálnímu a S-Video vstupu vede dále do televizorů, projektorů a monitorů. DVD přehrávač kromě klasických DVD a CD přehrává i MP3 CD. Bluetooth technologie zajišťuje přehrávání hudby ze smartphonů, tabletů či notebooků. Díky přednímu USB portu lze zapojit USB paměťová média a z nich přehrávat hudbu ve formátu MP3. Druhý USB port slouží k nahrávání a následné ukládání zvukových signálů např. z FM rádia, DVD, AUX či bluetooth zařízení. Zařízení disponuje link a AUX vstupem umožňujícím kabelové připojení mobilních telefonů, MP3 přehrávačů a podobných zařízení. Funkční spektrum doplňuje FM přijímač s možností uložení až 40 vysílacích stanic.PA zesilovač disponuje 3 mikrofonními vstupy se samostatně nastavitelným regulátorem hlasitosti, 2 pásmovým ekvalizérem a efektem Dellay, který je užitečný při karaoke večerech, přednáškách či prezentacích. Velikostí a přední hliníkovou rukojetí připomíná PA koncové zesilovače do racku. Středobod zesilovače představuje uspořádaná ovládání s podsvíceným VFD displejem a předním panelem.Pro správné ozvučení se zvukový systém skládá ze dvou 3 cestných stojících reproduktorů s reproduktory o průměru 25 cm (10″), 2,5 cm (1″) a 13 cm (5″) s výkonem 2 x 100W RMS pro extra hloubky.Kromě výkonného zvuku je systém výjimečný i po designové stránce. Středové/výškové reproduktory, regulátory hlasitosti a navigačního menu jsou podsvíceny v RGB barevném spektru, které lze zapnout pulzně, barevně přizpůsobit nebo kompletně vypnout.

 

Informace o produktu

  • Značka: Malone
  • EAN: 4260395868739
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Malone Mega Sound
Malone Mega Sound, 720W, zvukový systém s bluetooth, DVD, HDMI, FM, USB, AUX
12899