Marvo HG9052 PRO herní sluchátka 7.1 s mikrofonem

759 

Marvo HG9052 PRO herní sluchátka 7.1 s mikrofonem od výrobce Marvo je k dostání za výborné peníze. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Marvo HG9052 PRO herní sluchátka 7.1 s mikrofonem ve výhodné slevě 759 Kč.

Katalogové číslo: 1006233 Kategorie: , Štítek:

Popis

Marvo HG9052 PRO herní sluchátka 7.1 s mikrofonem od společnosti se zárukou kvality Marvo je k dostání výhodně.

Marvo HG9052 PRO herní sluchátka 7.1 s mikrofonem

Headset Marvo HG9052 oceníte nejen při hraní her, ale i u sledování filmů a seriálů. Je od základu navržen pro komfort a také tak, aby vás nic a nikdo nerušil – odpovídá tomu příjemné polstrování náušníků a také uzavřená konstrukce.

7.1 prostorový (virtuální) zvuk
Skvělého zvuku si budete užívat nejen zásluhou 50mm měničů s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz a citlivostí 110 dB, ale také díky systému pro 7.1 prostorový (virtuální) zvuk, který funguje výhradně u připojení k PC přes USB port. Jedině s ním si totiž nejnovější herní tituly, ale také filmy a hudbu vychutnáte skutečně naplno a s maximálním adrenalinem. Hudbu nicméně můžete poslouchat například i ze smartphonu skrze 3,5mm jack: jen bude stereo.

K dispozici je navíc i speciální software, který vám umožní si zvuk nastavit přesně podle vašich preferencí (frekvenci, ekvalizér, basy, hlasitost mikrofonu, utlumení okolí atp.).

LED podsvícení
Headset si vás získá nejen pro perfektní zvuk a pohodlí, ale také díky stylovému vzhledu v kombinaci s červeným LED podsvícením.

Odpojte, co nepotřebujete
Současně je vybaven odnímatelným mikrofonem pro komunikaci se spoluhráči a k PC se připojuje skrze USB/3,5mm jack na konci 1,8 metry dlouhého kabelu (jak jack, tak USB jsou odpojitelné), na němž najdete také in-line ovládání. Nechybí pak ani možnost si nastavit velikost hlavového oblouku.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Marvo
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1006233
Marvo HG9052 PRO herní sluchátka 7.1 s mikrofonem
Marvo HG9052 PRO herní sluchátka 7.1 s mikrofonem
759