Microsoft Surface Hub 2 Camera šedá

621 

Microsoft Surface Hub 2 Camera šedá od našeho předního výrobce Microsoft je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Microsoft Surface Hub 2 Camera šedá v akci za 621 Kč.

Katalogové číslo: 1023501 Kategorie: , Štítek:

Popis

Microsoft Surface Hub 2 Camera šedá od předního výrobce Microsoft . Zboží můžete mít u nás za super cenu.

Microsoft Surface Hub 2S

Microsoft Surface Hub 2S je videokonferenční systém, interaktivní tabule a prezentační počítač. Kombinuje velkou obrazovku   (50 ”) s vestavěným počítačem, kamerou 4K Surface Hub 2, třípásmovými aktivními reproduktory a 8prvkovým mikrofonním polem v jedné jednotce.

Specializované verze softwaru Microsoft Office, Microsoft Whiteboard, Microsoft Teams a Skype pro firmy byly vyvinuty speciálně pro Surface Hub 2. Celý váš tým může pracovat, psát, kreslit na obrazovku, spouštět univerzální aplikace pro Windows nebo bezdrátově propojovat aplikace na notebooku, tabletu nebo smartphonu, pracovat společně jako skupina a také zahrnovat vzdálené účastníky na Surface Hub 2 prostřednictvím videa.

Surface Hub 2 je vybaven procesorem Intel Core 8. generace i5, operačním systémem Windows 10, jedním dobíjecím perem Surface Hub 2 a připojením USB, HDMI, DisplayPort, Gigabit Ethernet, WiFi, Bluetooth, NFC a Miracast.

Díky svému tenkému a elegantnímu designu lze Surface Hub 2 použít v jakékoli týmové oblasti. Ať už v konferenční místnosti nebo na otevřeném pracovišti, s mobilním stojanem s integrovanou mobilní baterií můžete pracovat přesně tam, kde vás napadnou vaše nápady.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Microsoft
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 1023501
Microsoft Surface Hub 2 Camera šedá
Microsoft Surface Hub 2 Camera šedá
621