Navitel RC3 PRO

3589 

Navitel RC3 PRO značky Navitel je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Navitel RC3 PRO právě nyní za bezkonkurenční cenu 3589 Kč.

Katalogové číslo: 1067128 Kategorie: , Štítek:

Popis

Navitel RC3 PRO od tohoto výrobce Navitel . Zboží můžete mít u nás za super cenu.

Navitel RC3 PRO

NAVITEL RC3 PRO je multifunkční kamera 3v1, která nabízí 135° přední kameru, 110° vnitřní kameru a 106° zadní kameru, dokáže sledovat přední a zadní část vozu i interiér Vašeho vozidla současně se zvukem v rozlišení Full HD (1080P + 1080P + 1080P).
Čočka přední a vnitřní kamery je vertikálně otočná pro nejlepší pozorovací úhel a čočka zadní kamery je otočná o 360 stupňů. Všestranné nahrávání videa vám poskytuje plnou ochranu při jízdě na silnici.

Ovládání jedním prstem
Kamera NAVITEL RC3 PRO je vybavená 3,16 palcovým citlivým dotykovým displejem s jednoduchými a elegantními ikonami. Promyšlené uživatelské rozhraní je intuitivní a snadno ovladatelné

Odnímatelná interiérová kamera
Vnitřní kamera zaznamenává aktivitu v interiéru v rozlišení 1080p Full HD v pozorovacím úhlu 148°. Je vybavena také 4 infračervenými LED diodami, které umožňují kameře nahrávat i v úplné tmě.
Nenápadné infračervené LED diody se automaticky aktivují na základě okolního světla. Ideální pro vozové parky, taxíky, spolujízdy, rodiče a všechny řidiče, kteří chtějí zachytit aktivity uvnitř vozu. IR vnitřní kamera je snadno odnímatelná od těla autokamery.

Digitální tachometr a upozornění na radary
Vestavěná GPS anténa umožňuje řidiči přijímat aktuální informace o rychlosti jízdy, rozpozná více než 60 typů rychlostních radarů, mobilních radarů a falešných kamer, upozorní na vyhrazené jízdní pruhy pro veřejnou dopravu a další potenciálně nebezpečné místa.
Včasné upozornění na nadcházející omezení pomůže řidiči zorientovat se v dopravní situaci a vyhnout se zbytečným pokutám.

WiFi připojení a chytré ovládání s Navitel DVR Center
K videím z kamery budete mít přístup z Vašeho smartphonu pomocí aplikace Navitel DVR Center.
Můžete přehrávat a stahovat videa a sdílet svou cestu s přáteli nebo příbuznými. Můžete také snadno ovládat a nastavovat kameru přímo v aplikaci.

Nahrávání do smyčky a G-senzor
Nahrávání v plynulé smyčce přepíše nejstarší záznam nejnovějším po zaplnění kapacity karty. Podporuje SD karty až do velikosti 128 GB.
Vestavěný G-Sensor monitoruje a detekuje neobvyklé nárazy nebo vibrace a automaticky spustí nouzovou ochranu videa a uzamkne záznam, aby se zabránilo přepsání videa.

Parkovací režim
Parkovací režim* v autokameře umožňuje zaznamenávat události během krátkého nebo dlouhého parkování. V tomto režimu je k dispozici záznam videa s frekvencí 1, 2, 5 snímků za sekundu.
Záznam se provádí ze všech tří kamer zařízení současně. Režim je dostupný pouze při připojení k zařízení s konstantním napájením prostřednictvím zařízení, které zabraňuje nadměrnému vybíjení baterie – NAVITEL SMART BOX MAX.

Navitel DVR Player
Chcete-li prohlížet a upravovat soubory z kamery na počítačích se systémem Windows, použijte program Navitel DVR Player.

Mapy zdarma
Všichni uživatelé NAVITEL R66 2K obdrží dárkový poukaz na aplikaci Navitel Navigator. Roční předplatné map zahrnuje licence pro evropské země, Rusko, Bělorusko, Kazachstán a Ukrajinu.

Klíčové vlastnosti

* Velikost displeje: 3.16"
* Rozlišení: 820×320
* Dotyková obrazovka: ano
* Senzor: GC4653 (2K)
* Rozlišení videa: 2560×1440
* Úhel záběru: 135°
* Typ objektivu: 4-vrstvá skleněná čočka
* Formát videa: TS
* Formát snímku: JPG
* Nastavitelná délka videa: 1/3/5 min
* Nahrávání ve smyčce: ANO
* Ochrana záznamů: ANO
* Zadní kamera: součástí balení
* Senzor zadní kamery: GC2053
* Rozlišení videa: 1920×1080
* Úhel záběru: 106°
* Držák: včetně napájecího konektoru a lepící 3M pásky
* Rotace kamery: 360°
* Vnitřní kamera: ANO
* Senzor vnitřní kamery: F37
* Rozlišení videa: 1920×1080
* Úhel záběru: 110°
* Umístění: přímo na kameře / removable
* LED Indikátor: ANO
* Automatický start: ANO
* GPS upozornění: ANO
* Digitální tachometr: ANO
* G-senzor: ANO
* Parkovací režim: ANO
* Nahrávání zvuku: ANO
* Podpora Wi-Fi: ANO
* GPS anténa: ANO
* Spravujte přes aplikaci Navitel DVR Center: ANO
* Zdroj napájení: USB 2.0 DC5V 2.5A
* Superkondenzátor: 1.5 F
* CPU: MSTAR 8629Q
* Rozhraní: mini-USB
* MicroSD karta: až do 128 GB
* Počet kamer: 3
* Držák: včetně napájecího konektoru a lepící 3M pásky
* Reproduktor: ANO
* Mikrofon: ANO
* Barva: černá

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Navitel
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 1067128
Navitel RC3 PRO
Navitel RC3 PRO
3589