Netatmo inteligentní interiérová kamera

4459 

Netatmo inteligentní interiérová kamera od této značky NETATMO je právě teď za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Netatmo inteligentní interiérová kamera právě nyní za 4459 Kč.

Katalogové číslo: 987327 Kategorie: , Štítek:

Popis

Netatmo inteligentní interiérová kamera od našeho známého výrobce NETATMO je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít.

Miniaturní hlídač domácnosti nebo kanceláře se skvěle hodí pokud máte malé děti, které chodí ze domů ze školy samotné. Díky tomuto chytrému hlídači budete mít přehled o tom, jestli už přišli domů a budete se moci plně věnovat svým pracovním povinnostem.

Výhodou je, že tento chytrý systém umožňuje nastavit přesně ty obličeje vašich kamarádů, rodiny nebo kolegů, o kterých chcete být informován. Získejte vnitřní klid a buďte bez obav, díky chytrému zasílání informací do mobilní aplikace.

Kamera je schopná zaznamenávat obraz plný detailů ve vysokém Full HD rozlišení díky kvalitnímu objektivu se širokoúhlým provedením a pozorovacím úhlem až 130°. Obraz můžete i se zvukem sledovat v reálném čase na Vašem mobilním přístroji díky WiFi nebo LAN připojení.

Zařízení prostřednictví aktualizace podporuje technologii Apple HomeKit Secure Video.

S tímto nástrojem jsou videa zaznamenaná bezpečnostní kamerou analyzována lokálně na iPadu, přístroji HomePod nebo Apple TV. Záběry jsou šifrovány a bezpečně uloženy v iCloudu bez možnosti přístupu dalších osob.

Na mobilní telefon nebo tablet vybavený operačním systémem iOS 8 a vyšším nebo Androidem 4.3 a vyšším lze nainstalovat zdarma aplikaci pro příjem informací z chytrého hlídače. Aplikace zobrazuje informace, když zadaná osoba přišla domů nebo pokud dorazila nějaká cizí osoba.

Noční pozdní příchody za špatného osvětlení snímané scény kamera také dokáže zachytit díky přítomnosti infračervených LED diod. Nebude tak problém pořizovat video záznamy ve vysokém rozlišení i například za šera.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: NETATMO
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 987327
Netatmo inteligentní interiérová kamera
Netatmo inteligentní interiérová kamera
4459