Netatmo sada domácí kamera + siréna + senzory

7969 

Netatmo sada domácí kamera + siréna + senzory od spolehlivého výrobce NETATMO lze pořídit u nás za skvělou cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Netatmo sada domácí kamera + siréna + senzory – můžete mít za 7969 Kč.

Katalogové číslo: 987548 Kategorie: , Štítek:

Popis

Netatmo sada domácí kamera + siréna + senzory od výrobce s dlouholetou historií NETATMO je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem.

Domácí kamera vám poslouží jako hlídač domácnosti nebo kanceláře. Skvěle bude pracovat ve spolupráci se senzorem dveří a oken, který si pohlídá otevření a neoprávněný vstup do domu. Jednoduše také zjistíte, jestli jste zavřeli dveře nebo okna doma odkudkoliv si jen vzpomenete, a to díky aplikaci na vašem smartphonu. A pokud si přejte vyplašit jakéhokoli nevídaného hosta, siréna o síle 110 dB umožňuje pouštět libovolný z předem nahraných zvuků. Zkrátka dokonalá sestava pro ochranu vašeho domova!

 • Kamera s funkcí rozpoznávání obličejů
 • Senzor otevření oken a dveří
 • Siréna o síle 110 dB
 • Ovládání a sledování stavu přes mobilní telefon
 • Klíčové vlastnosti

  Kamera – o snímání obrazu se stará citlivý 4MP video snímač s rozlišením až 1920 x 1080 bodů. Kvalitní tělo je representováno odolným hliníkem a matným plastem. Připojení k domácí nebo firemní síti provedete pomocí kabelového LAN rozhraní s konektorem RJ-45 nebo pomocí bezdrátového WiFi sítě standardu 802.11 b/g/n. Zabudovaný slot na microSD karty (max. 32GB – 16GB karta v balení) umožňuje nahrávání video záznamů. Mezi zajímavosti patří webová aplikace pro nejrůznější internetové prohlížeče (PC, NB) nebo mobilní aplikace pro iOS a Android operační systémy.

  Senzor na okna a dveře, které vás upozorní na jejich otevření. V případě narušení je odesláno oznámení do chytrého telefonu či tabletu. Senzory pracují pouze s inteligentní vnitřní kamerou Netatmo a jsou napájeny 2 AAA bateriemi.

  Siréna s ohlušujícím alarmem o síle 110 dB. Možnost napájení na baterie i ze sítě. Dá se položit i připevnit na zeď. Výběr z předem nahraných zvuků. Spouštění alarmu na dálku pomocí smartphonu. Určena pro kombinaci s inteligentní interiérovou kamerou.

  Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

   

  Další informace

  • Značka: NETATMO
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 987548
  Netatmo sada domácí kamera + siréna + senzory
  Netatmo sada domácí kamera + siréna + senzory
  7969