Niceboy ORYX X410 Epic herní sluchátka

629 

Niceboy ORYX X410 Epic herní sluchátka od kvalitní společnosti Niceboy je momentálně ve výhodné akci. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Niceboy ORYX X410 Epic herní sluchátka k sehnání zrovna v akci za 629 Kč.

Katalogové číslo: 1006416 Kategorie: , Štítek:

Popis

Niceboy ORYX X410 Epic herní sluchátka od společnosti s dlouholetou tradicí Niceboy je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu.

Niceboy ORYX X410 Epic herní sluchátka

Headset Niceboy ORYX X410 Epic je ideální volbou pro všechny nadšené pařmeny, kteří touží po realistickém zvuku ničím nespoutaného herního prostředí plného svištících kulek, burácejících motorů závodních aut nebo poutavých dialogů hlavních i vedlejších postav. Již na první pohled se zamilujete do vyšperkovaného provedení, které dokonale přilehne na jakýkoliv tvar uší i hlavy. Hlavový most sluchátek je navíc vyztužen skálopevnou, přesto překvapivě lehkou duralovou konstrukcí, která odolá i tvrdšímu zacházení v případě, že během hraní neudržíte nervy na uzdě.

Křišťálově čistý zvuk
Sluchátka, která se pyšní frekvencí 18 Hz až 20 kHz, citlivostí 117 dB, impendancí 32 ohmů a 7.1 prostorovým zvukem, vás okamžitě katapultují na bitevní pole právě spuštěné hry plné bojových výkřiků a hlasité palby protivníků – všechny zvuky budou nebývale realistické a vy tak snadno detekujete směr i vzdálenost jejich zdroje. O křišťálově čisté audio s širokým rozsahem a úctyhodnou dynamikou se postarají také kvalitní 50mm měniče.

 

Klíčové vlastnosti:
Citlivost 117 dB pro hlasitý zvuk herního prostředí i filmových scén
Slušná svoboda pohybu zásluhou 2,1m opleteného USB 2.0 kabelu
7.1 prostorový zvuk vám zprostředkuje realistickou herní atmosféru
O snadnou verbální domluvu se spoluhráči se postará odnímatelný mikrofon
Náušníky z měkké PU kůže ztlumí okolní zvuky a zajistí naprosté pohodlí pro vaše uši
Zářivou show přímo ve vašem pokoji obstará poutavé LED osvětlení

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Niceboy
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1006416
Niceboy ORYX X410 Epic herní sluchátka
Niceboy ORYX X410 Epic herní sluchátka
629