OneConcept Stojan na monitor, kovový, děrovaný vzor, 37x10x24cm(ŠxVxH)

439 

OneConcept Stojan na monitor, kovový, děrovaný vzor, 37x10x24cm(ŠxVxH) od společnosti s dlouholetou tradicí OneConcept je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. OneConcept Stojan na monitor, kovový, děrovaný vzor, 37x10x24cm(ŠxVxH) ve skvělé akci za 439.00 Kč.

Katalogové číslo: 8719689109028 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

OneConcept Stojan na monitor, kovový, děrovaný vzor, 37x10x24cm(ŠxVxH) od této přední společnosti OneConcept . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Nastavitelný a protiskluzový stojan na vyvýšení monitoru od společnosti oneConcept Accubuddy jako nástavec na stůl ti pomůže zaujmout optimální a zdravou pracovní pozici před obrazovkou.Pouze s ergonomickým držením těla při práci lze zmírňovat námahu očí, a tedy efektivně pracovat. Ideální výšky při sezení je dosaženo, když je nejvyšší řádek znaků mírně pod úrovní očí. S nástavcem na psací stůl od společnosti oneConcept Accubuddy obsadíš nejen zdravé držení těla, ale také si vytvoříš hodnotné místo na svém psacím stole a pod stojan na obrazovku můžeš pohodlně odložit notebooky, herní konzole, kancelářské doplňky či klávesnici. Díky kvalitnímu kovu je stojan na monitor s nastavitelnou výškou od 10 do 14 cm mimořádně stabilní a udrží dokonce váhu až 20 kg. To znamená, že se na něj dají bez problémů umístit i těžké 27 “monitory, menší televizory nebo tiskárny. Praktický děrovaný vzor na povrchu stojanu na monitor oneConcept Accubuddy se postará o efektivní chlazení a zabraňuje tím možnému přehřátí při používání notebooků.

 

Informace o produktu

  • Značka: OneConcept
  • EAN: 8719689109028
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
OneConcept Stojan na monitor
OneConcept Stojan na monitor, kovový, děrovaný vzor, 37x10x24cm(ŠxVxH)
439