OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem SEGA Sonic

949 

OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem SEGA Sonic od známé značky OTL Technologies , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem SEGA Sonic – cena 949 Kč.

Katalogové číslo: 1006214 Kategorie: , Štítek:

Popis

OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem SEGA Sonic od výrobce se skvělou pověstí OTL Technologies je pro vás k sehnání za skvělou cenu.

OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem SEGA Sonic

Stylová bezdrátová sluchátka vám nabídnou čistý zvuk a hladké připojení pomocí technologie Bluetooth 5.0. To se postará o spolehlivý a stabilní přenos zvuku, ať už telefonujete nebo si užíváte své oblíbené skladby. Po prvním spárování se sluchátka při dalším použití automaticky připojí. Aby bylo používání maximálně pohodlné, dají se ovládat přes dotyková gesta. Můžete přeskočit, přehrát, pozastavit skladbu, přijmout/odmítnout telefonní hovory nebo aktivovat hlasového asistenta pouhým klepnutím.

Na jedno nabití hrají až 6 hodin a nabíjecí pouzdro vám nabídne další 3 plná nabití. A to už je pořádná dávka hudby. Součástí balení jsou i vyměnitelné nástavce do uší, díky tomu každý najde odpovídající velikost a zajistí si maximální pohodlí i během několikahodinového poslouchání.

Klíčové vlastnosti:
Dlouhá výdrž baterie
Jedinečný design
Ovládání pomocí gest
Stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: OTL Technologies
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1006214
OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem SEGA Sonic
OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem SEGA Sonic
949