OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem Superman

949 

OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem Superman od společnosti s předním postavením na trhu OTL Technologies lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem Superman – nyní můžete mít za 949 Kč.

Katalogové číslo: 1006070 Kategorie: , Štítek:

Popis

OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem Superman od známého předního výrobce OTL Technologies , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně.

OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem Superman

Stylová bezdrátová sluchátka vám nabídnou čistý zvuk a hladké připojení pomocí technologie Bluetooth 5.0. To se postará o spolehlivý a stabilní přenos zvuku, ať už telefonujete nebo si užíváte své oblíbené skladby. Po prvním spárování se sluchátka při dalším použití automaticky připojí. Aby bylo používání maximálně pohodlné, dají se ovládat přes dotyková gesta. Můžete přeskočit, přehrát, pozastavit skladbu, přijmout/odmítnout telefonní hovory nebo aktivovat hlasového asistenta pouhým klepnutím.

Na jedno nabití hrají až 6 hodin a nabíjecí pouzdro vám nabídne další 3 plná nabití. A to už je pořádná dávka hudby. Součástí balení jsou i vyměnitelné nástavce do uší, díky tomu každý najde odpovídající velikost a zajistí si maximální pohodlí i během několikahodinového poslouchání.

Klíčové vlastnosti:
Dlouhá výdrž baterie
Jedinečný design
Ovládání pomocí gest
Stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: OTL Technologies
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1006070
OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem Superman
OTL dětská bezdrátová sluchátka s motivem Superman
949