OTL PRO G5 drátová herní sluchátka s motivem Nerf tmavě modrá

898 

OTL PRO G5 drátová herní sluchátka s motivem Nerf tmavě modrá od známé značky OTL Technologies je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. OTL PRO G5 drátová herní sluchátka s motivem Nerf tmavě modrá zrovna teď v akci za 898 Kč.

Katalogové číslo: 1006227 Kategorie: , Štítek:

Popis

OTL PRO G5 drátová herní sluchátka s motivem Nerf tmavě modrá od skvělého a známého výrobce OTL Technologies je u nás za výhodnou cenu.

OTL PRO G5 drátová herní sluchátka s motivem Nerf tmavě modrá

Užívejte si perfektní zvuk z těchto kvalitních herních sluchátek OTL Technologies Autobots PRO G5. Sluchátka se vyznačují působivým designem i parádními světelnými efekty s konektorem USB. Pohltí vás přitom zvuk 40 mm. Herní sluchátka přes uši nemohou postrádat mikrofon s vysouvacím úhlem 120°. Na jednom náušníku také najdete ovládání hlasitosti pro okamžité přizpůsobení se situaci ve hře. Potřebujete nastražit uši a slyšet každý krok? Stačí jeden pohyb a sluchátka máte na maximální hlasitost. Sluchátka se připojují kabelem, který je vybavený systémem proti namotávání, takže se na něm nebudou tvořit nepříjemné uzly a sluchátka budou vždy připravena do hry.

Headset je díky kabelu kompatibilní se všemi zařízeními, která používají 3,5mm jack konektor. USB konektor slouží pouze ke světelnému efektu. Chat je k dispozici pro hry, které podporují možnost této funkce ve hře. Počítače s růžovým a zeleným konektorem vyžadují rozbočovací kabel pro PC (není součástí balení). Sluchátka poskytují dostatečnou frekvenci 20 Hz až 20 000 Hz, citlivost 97 dB a impedanci 20 ohmů a jsou uzavřená, takže se spolehněte na špičkový zvuk.

 

Klíčové vlastnosti:
Herní uzavřená drátová sluchátka se efektním designem
Působivý světelný efekt s konektorem USB (ten slouží pouze k tomuto účelu)
Výklopný mikrofon pod úhlem 120° pro efektivní komunikaci se spoluhráči
Ovládání hlasitosti najdete přímo na jednom z náušníků pro rychlé přizpůsobení
Kabel s 3,5mm jack konektorem vyrobený s ochranou proti namotávání
Chat je k dispozici pro hry, které podporují možnost funkce ve hře
Kompatibilní se všemi zařízeními používajícími 3,5mm jack konektor
Poskytují dostatečnou frekvenci 20 Hz až 20 000 Hz, citlivost 97 dB a impedanci 20 ohm

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: OTL Technologies
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1006227
OTL PRO G5 drátová herní sluchátka s motivem Nerf tmavě modrá
OTL PRO G5 drátová herní sluchátka s motivem Nerf tmavě modrá
898