PDP Wired Stereo Gaming Headset LVL50 Black (Xbox One/Xbox Series)

1298 

PDP Wired Stereo Gaming Headset LVL50 Black (Xbox One/Xbox Series) od této spolehlivé značky PDP jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. PDP Wired Stereo Gaming Headset LVL50 Black (Xbox One/Xbox Series) ve výhodné ceně 1298 Kč.

Katalogové číslo: 1006205 Kategorie: , Štítek:

Popis

PDP Wired Stereo Gaming Headset LVL50 Black (Xbox One/Xbox Series) od kvalitní společnosti PDP je právě teď u nás za super cenu.

PDP Wired Stereo Gaming Headset LVL50 Black (Xbox One/Xbox Series)

Stereofonní herní sluchátka PDP vás vtáhnou do hry. Díky vysokému výkonu a dynamicky vyváženému zvuku uslyšíte svého nepřítele čistě a jasně. Velké polštáře z prodyšné nylonové sítě obejmou vaše ucho a zajistí mu pohodlí i při několika hodinovém hraní. Na pravém sluchátku je zakomponován snadno dostupný ovladač hlasitosti, díky kterému budete moci regulovat sílu zvuku během hry aniž byste ohrozili výsledek zápasu.

Výrobek disponuje obousměrným mikrofonem s technologií potlačení šumu a pasivním hlukovým filtrem. Navíc se jedná o tzv. Flip-up Mic Mute, což v praxi znamená, že když mikrofon nakloníte do svislé polohy, tak se automaticky vypne záznam zvuku a vše, co řeknete, zůstane jen ve vaší místnosti.

Designový tvar sluchátek nabízí možnost nastavení velikosti, proto sedí na jakékoliv hlavě. Připojení ke konzoli je zajištěno pomocí kabelu s koncovkou 3,5 mm jack, jenž rovnou zapojíte do ovladače produktu.

Klíčové vlastnosti:
Pohodlné polštáře z prodyšné nylonové sítě
Kvalitní stereofonní zvuk
50 mm vodiče s vysokým rozlišením
Mikrofon s potlačením šumu v okolí
Flip-up Mic Mute

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: PDP
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1006205
PDP Wired Stereo Gaming Headset LVL50 Black (Xbox One/Xbox Series)
PDP Wired Stereo Gaming Headset LVL50 Black (Xbox One/Xbox Series)
1298