PHILIPS TAK4206BL/00 dětská sluchátka modrá

1049 

PHILIPS TAK4206BL/00 dětská sluchátka modrá od značky PHILIPS . Zboží můžete mít u nás za super cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. PHILIPS TAK4206BL/00 dětská sluchátka modrá – zboží máme ted u nás za 1049 Kč.

Katalogové číslo: 1006299 Kategorie: , Štítek:

Popis

PHILIPS TAK4206BL/00 dětská sluchátka modrá od skvělého výrobce PHILIPS je k dostání za výborné peníze.

Dětská Bluetooth sluchátka Philips TAK4206
Černá, bílá a jiná usedlá sluchátka jsou perfektní pro dospělé, ovšem děti potřebují barvičky. Se sluchátky Philips TAK4206 jednoznačně zazáří. Nejen že jsou dostupné v atraktivním barevném provedení, ale náušníky se navíc rozsvítí při přehrávání hudby.

  • omezení hlasitosti na 85 dB
  • rodiče mohou ovládat hlasitost přes aplikaci
  • připojení přes Bluetooth 5.0
  • výdrž až 28 h

Žádný drát, žádný nepořádek
Děti si tato bezdrátová sluchátka zamilují, ať už jsou na výletě, nebo sedí před obrazovkou. Na jedno nabití dostanou až 28 h hraní a úplné nabití sluchátek trvá pouze 2 hodiny. Když je necháte dobíjet pouhých 15 minut, získáte 2 hodiny hraní. Nemusíte tedy dlouho čekat.

Vždy bezpečná a zábavná
Sluchátka byla navržena tak, aby nepoškozovala malá ouška. Reproduktor má průměr 32 mm a hlasitost je omezena na 85 dB. Rodiče mají navíc možnost přes aplikaci nastavit vlastní limit hlasitosti a limit doby přehrávání, aby děti jen neseděly doma se sluchátky na uších.

Snadné přenášení
Bezdrátová sluchátka nabízí chytrý design, dají se totiž složit, a to rovnou dvěma způsoby. Buď je můžete složit zcela, aby byla zcela plochá a dokonale se vešla do šuplíku, nebo je složit druhým způsobem a umístit do kompaktního obalu, který je ideální pro cestování.

Jednoduché ovládání od hudby po hovory
Pomocí tlačítek mohou děti snadno ovládat hudbu nebo přijímat hovory. Sluchátka se také velmi snadno spárují s telefonem, stačí jen aktivovat Bluetooth. Po spárování si pamatují poslední zařízení, s nímž byla spárována.

Komfort vhodný pro děti
Měkké náušníky a měkký náhlavní most se dětem pohodlně nosí, ať už poslouchají hudbu, nebo sledují videa z YouTube. Velikost náhlavního mostu je samozřejmě nastavitelná.Klíčové vlastnosti

Brilantní dětská Bluetooth sluchátka.
Frekvenční odezva 20 Hz až 20 kHz, impedance 32 ohmů, citlivost 83 dB. Hlasitost omezena na 85 dB. Průměr reproduktoru 32 mm. Nabíjení přes USB-C kabel, Bluetooth profily A2DP, AVRCP, HFP, verze Bluetooth 5.0, maximální dosah 10 m. Výdrž baterie na jedno nabití 28 h, doba nabíjení 2 h. Rozměry 18 × 4.5 × 14.6 cm, hmotnost 128 g.

 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: PHILIPS
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1006299
PHILIPS TAK4206BL/00 dětská sluchátka modrá
PHILIPS TAK4206BL/00 dětská sluchátka modrá
1049