Přenosný reproduktor Raze Radion 4 RAZERADION4

1490 

Přenosný reproduktor Raze Radion 4 RAZERADION4 od značky s dlouholetou tradicí Niceboy je k dostání online za výhodnout cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Přenosný reproduktor Raze Radion 4 RAZERADION4 stojí u nás 1490 Kč.

Katalogové číslo: 8594182426533 Kategorie: , Štítek:

Popis

Přenosný reproduktor Raze Radion 4 RAZERADION4 od značky s dlouholetou historií Niceboy – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu.

Bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE Radion 4 Malý reproduktor s pořádným výkonem, řadou funkcí a působivou odolností Niceboy RAZE Radion 4 obohatí vaši párty, výlet nebo domácnost o hudbu se špičkovým projevem, ať už z telefonu, flashky nebo rádia. To vše klidně po celý den i noc s 24 hodinovou výdrží a na pláži či u bazénu díky odolnosti proti prachu a vodě. Silný výkon Reproduktor Niceboy disponuje opravdu úctyhodným výkonem rovných 30 W, které dokážou dostat hudbu do každého rohu místnosti i rozprostřít po otevřeném prostoru. Zvuk má na svědomí zejména velký 52mm měnič nebo technologie MaxxBass pro pořádné dunění basů, ale přispívá k němu i moderní bezztrátové připojení přes Bluetooth 5.0. Možnosti přehrávání Jako zdroj pro přehrávání si s reproduktorem můžete vybrat prakticky, cokoliv chcete. USB flash disk, hudební přehrávač nebo mobilní telefon. To vše díky USB portu, čtečce karet, AUX vstupu a bezdrátovému připojení přes Bluetooth. Pomocí integrovanému FM tuneru si pak navíc můžete naladit i oblíbené radiové stanice. Dlouhá výdrž Baterie reproduktoru slibuje výdrž přepychových 24 hodin, takže se nemusíte strachovat, že vás hudba zradí zrovna, když bude zábava v plném proudu. Díky nabíjení přes USB-C je navíc i po vybití znovu v plné síle prakticky během okamžiku. Energie má doslova na rozdávání, o čemž svědčí i možnost jej využít jako powerbanku a nechat ho nabíjet například připojený telefon. Voděodolný Reproduktor si s sebou bez obav vezmete i k vodě či na pláž. Díky odolnému krytí IP67 mu neublíží žádná šplíchající voda, takže i v případě, že vás na zahradě náhle překvapí déšť, nemusíte se hned začít děsit. Neublíží mu ani prach a díky pogumovanému povrchu se nebojí ani cestování v batohu.

 

Další informace

  • Značka: Niceboy
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 746515
  • EAN: 8594182426533
Niceboy Přenosný reproduktor Raze Radion 4 RAZERADION4
Přenosný reproduktor Raze Radion 4 RAZERADION4
1490