Radiomagnetofon Denver TCL-212BT

1399 

Radiomagnetofon Denver TCL-212BT s pečetí kvality od Denver , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Radiomagnetofon Denver TCL-212BT – nyní nakoupíte za 1399 Kč.

Katalogové číslo: 5706751042294 Kategorie: , Štítek:

Popis

Radiomagnetofon Denver TCL-212BT od společnosti s úžasnou pověstí Denver – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu.

Denver TCL-212BT Máte doma ještě spoustu cédéček s vašimi oblíbenými kapelami a písničkami, ale váš starý přehrávač už nefunguje? Pak vyzkoušejte Boombox TCL-212BT, který vám poskytne několik možností pro přehrávání a vy si ho tak určitě oblíbíte. Poslouchejte oblíbené rádio Kromě pohodlného přehrávání cédéček si na zařízení můžete naladit nejen svoji nejoblíbenější rádiovou stanici, ale i několik dalších a díky teleskopické anténě si jejich poslech budete moci užívat kdekoli a kdykoli. Několik možností přehrávání Kromě přehrávání cédéček nebo rádia si jednoduše díky USB portu pustíte i oblíbenou hudbu třeba z flash disku. S moderní funkcí Bluetooth si navíc snadno a rychle přehrajete třeba i podcasty a to úplně bezdrátově jen s pomocí vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Síť nebo baterie Napájení rádia je možné ze sítě a v případě, že si ho budete chtít vzít třeba na zahradu, vystačí si s bateriemi. Jednoduché ovládání zajistí tlačítka a přehledný LCD displej. A pro případnou párty se bude i skvěle hodit osvětlení okolo reproduktorů.

 

Další informace

  • Značka: Denver
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 643731
  • EAN: 5706751042294
Denver Radiomagnetofon Denver TCL-212BT
Radiomagnetofon Denver TCL-212BT
1399