Radiomaster TX16S MKII 4v1

5990 

Radiomaster TX16S MKII 4v1 od výrobce s dlouholetou historií Radiomaster je právě nyní na našich stránkách v akci. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Radiomaster TX16S MKII 4v1 levně za 5990 Kč.

Katalogové číslo: tx16shall Kategorie: Štítek:

Popis

Radiomaster TX16S MKII 4v1 od tohoto výrobce Radiomaster je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupujte bezpečně online.

Radiomaster TX16S MKII je špičková vysílačka používaná i těmi nejlepšími FPV piloty. TX16S je vysílačka klasického velkého formátu. Díky velkému displeji a spoustě přepínačů je kromě FPV koptér vhodná i pro komplikovanější modely.

Radiomaster TX16 používá již čtvrtou verzi
hallových gimbalů. Díky bezkontaktnímu snímání polohy je řízení přesnější a nedochází k opotřebení běžných potenciometrů. U gimbalů lze pohodlně měnit tuhost pružin i rozsah kniplů (38°-54°) z vnějšku bez nutnost rozebírání vysílačky. Pro ty nejnáročnější piloty jsou k dispozici i vylepšené gimbaly AG01 (nabízené samostatně). Kniply jsou doplněny třinácti aux přepínači. Pro nastavení vysílačky i zobrazení telemetrických údajů slouží velký 4,3″ barevný dotykový TFT displej s rozlišením 480x272px. Pro informování pilota slouží i integrovaný reproduktor. Pro hlučnější prostředí je k dispozici audio jack pro připojení sluchátek. Vysílačka lze také připojit k PC přes horní USB konektor pro trénování na simulátorech.

Pro příznivce nastavování pomocí tlačítek si Radiomaster TX16 zachovává
rolující váleček a čtveřici tlačítek jaké jsou u ostatních Radiomaster modelů. Radiomaster TX16 MKII používá opensource firmware EdgeTX (nástupce OpenTX), který je plně nastavitelný. Rádio je napájené dvojicí 18650 Liion baterií (nejsou součástí balení) nebo 2S baterií. Baterie je dobíjena přes spodní USB-C konektor.

Rádio používá integrovaný multiprotokolový modul 4v1, který podporuje Flysky, Frsky, DSM, Syma, Devo a spoustu dalších protokolů. Více informací o multiprotokolu zde. Na zadní straně vysílačky je standardní velká JR šachta pro případné rozšíření o externí vysílací modul jako Crossfire nebo ELRS.

 

Informace o produktu

  • Značka: Radiomaster
  • EAN: tx16shall
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Radiomaster TX16S MKII 4v1
Radiomaster TX16S MKII 4v1
5990