Reolink E1 Pro domácí bezpečnostní kamera

1587 

Reolink E1 Pro domácí bezpečnostní kamera od známé společnosti Reolink . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Reolink E1 Pro domácí bezpečnostní kamera na našich stránkách za 1587 Kč.

Katalogové číslo: 987331 Kategorie: , Štítek:

Popis

Reolink E1 Pro domácí bezpečnostní kamera od skvělého výrobce Reolink je k dostání teď opravdu levně.

Reolink E1 Pro domácí bezpečnostní kamera

Bezpečnostní kamera pro zabezpečení domácnosti. Super HD rozlišení, 4 Mpx. Otočná – 355° vodorovně, 50° svisle. Dvoupásmová WiFi, 2,4 a 5 GHz. Obousměrná komunikace. Noční vidění. Detekce pohybu + inteligentní upozornění. Výkonný alarm. Sledování obrazu v reálném čase. Plánování záznamu, čas nebo při detekci pohybu. Ukládání záznamu na SD kartu.

Přivítejte ve své domácnosti integligentní kameru Reolink E1 Pro, která díky svým promakaným funkcím dokáže hodně věcí. Díky otáčení pokryje takřka celý sledovaný prostor. Zašle vám i upozornění na pohyb. Díky bezkonkurenční ceně zpřístupňuje inteligentní a vysoce kvalitní ochranu domácnosti všem.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Reolink
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 987331
Reolink E1 Pro domácí bezpečnostní kamera
Reolink E1 Pro domácí bezpečnostní kamera
1587