Resident DJ DJ405USB, černý, 4kanálový DJ mixážní pult, 2x bluetooth, USB, SD, AUX, funkce nahrávání

3029 

Resident DJ DJ405USB, černý, 4kanálový DJ mixážní pult, 2x bluetooth, USB, SD, AUX, funkce nahrávání od skvělého a známého výrobce Resident DJ , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Resident DJ DJ405USB, černý, 4kanálový DJ mixážní pult, 2x bluetooth, USB, SD, AUX, funkce nahrávání výhodně za cenu 3029.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260414898587 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Resident DJ DJ405USB, černý, 4kanálový DJ mixážní pult, 2x bluetooth, USB, SD, AUX, funkce nahrávání od známého dodavatele Resident DJ je u nás k dispozici opravdu výhodně. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Resident DJ DJ405USB je vysoce nadaný 4kanálový DJ mixážní pult. Vedle široké škály připojovacích možností či konstrukce vhodné do racku nabízí i takové technické přednosti jako dvě zabudované bluetooth rozhraní či dva USB i SD sloty.Mixážní pult disponuje všemi vstupními a výstupními připojovacími možnostmi, takže k němu bez problémů připojíte různé audio zdroje jako CD přehrávače či zesilovače. Na optimální přizpůsobení zvuku je k dispozici 3pásmový ekvalizér.Přednost zařízení spočívá ve snadno dostupných USB a SD slotech na přímé přehrávání MP3 titulů z externích paměťových médií. Zařízení nabízí i možnost nahrávání vlastních vystoupení na USB a SD paměťová média ve formátu WAV. Skvělá funkce na vytvoření vlastních propagačních skladeb!Samostatná tlačítka a regulátory usnadňují výběr písně. Navíc jsou podsvícené, takže zajišťují pohodlnou obsluhu i v tmavém prostředí. Mezi další přednosti patří dvě bluetooth rozhraní pro bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů, tabletů či notebooků.Dva mikrofonní vstupy se samostatnými regulátory hlasitosti, 2pásmový ekvalizér, funkce Talkover a Cue a sluchátkový výstup nabízejí vše nezbytné pro kvalitní DJ vystoupení.Kovová konstrukce mixážního pultu DJ405USB se vyznačuje solidním zpracováním a kvalitními komponenty (jako např. hliníkové regulátory, crossfader). Gumové nožičky zajišťují bezpečné a pevné stání.

 

Informace o produktu

  • Značka: Resident DJ
  • EAN: 4260414898587
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Resident DJ DJ405USB
Resident DJ DJ405USB, černý, 4kanálový DJ mixážní pult, 2x bluetooth, USB, SD, AUX, funkce nahrávání
3029