Resident DJ DJX-250 stojan na notebook a mixážní pult/controller, černý

1099 

Resident DJ DJX-250 stojan na notebook a mixážní pult/controller, černý od této spolehlivé značky Resident DJ lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Resident DJ DJX-250 stojan na notebook a mixážní pult/controller, černý za výhodnou cenu 1099.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260353854729 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Resident DJ DJX-250 stojan na notebook a mixážní pult/controller, černý od společnosti s dlouholetou tradicí Resident DJ je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online.

resident dj DJX-250 je mimořádně všestranný stojan pro uložení notebooků (12″ – 17″), kompaktních mixážních pultů/controllerů v hudebních studiích či na koncertních akcích.Robustní a přizpůsobitelná kovová konstrukce stojanu umožňuje volnou cirkulaci vzduchu pod zařízením, čímž se zabraňuje jeho přehřátí při intenzivním používání. Výška a šířka stojanu jsou samostatně nastavitelné dle daného zařízení, situace či vaší výšky.Plochy jsou chráněny měkkou výplní z umělé pěny, která zabraňuje také samovolnému posunu uložených zařízení. Přizpůsobení stojanu probíhá opravdu velmi rychle, stačí k tomu jen pár pohybů.Prosím, mějte na vědomí, že zařízení se dodává jako montážní sada. Složení trvá cca. 10 minut.Zobrazený notebook a mixážní pult nejsou součástí balení.

 

Informace o produktu

  • Značka: Resident DJ
  • EAN: 4260353854729
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Resident DJ DJX-250 stojan na notebook a mixážní pult/controller
Resident DJ DJX-250 stojan na notebook a mixážní pult/controller, černý
1099