RTK modul pro řadu Autel EVO II Enterprise AUTEVO2EA

16990 

RTK modul pro řadu Autel EVO II Enterprise AUTEVO2EA od společnosti se zárukou kvality Autel . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. RTK modul pro řadu Autel EVO II Enterprise AUTEVO2EA zrovna nyní za cenu 16990 Kč.

Katalogové číslo: 6924991102335 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

RTK modul pro řadu Autel EVO II Enterprise AUTEVO2EA od společnosti s dlouholetou tradicí Autel je pro vás pro vás právě dnes v akci. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Rozšíření pro “drony řady Autel”:https://dronpro.cz/drony-autel EVO II Enterprise pro určování polohy a omezení rušení. Příslušenství, které poskytuje data o poloze v centimetrech v reálném čase a podporuje Post-Processing Kinematic (PPK). Letoun dokáže zaznamenat původní satelitní pozorovací data, expoziční parametry kamery a různé další údaje. Polohovací systém podporuje základnovou stanici A-RTK a síť RTK, což pomáhá dosáhnout přesného a stabilního získávání dat ve složitých provozních prostředích.

 

Informace o produktu

  • Značka: Autel
  • EAN: 6924991102335
  • Další vlastnosti: Kompatibilita Autel.  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
RTK modul pro řadu Autel EVO II Enterprise AUTEVO2EA
RTK modul pro řadu Autel EVO II Enterprise AUTEVO2EA
16990