Skystars F7 Pro3 Wifi + KO50 BLS

2489 

Skystars F7 Pro3 Wifi + KO50 BLS od společnosti s předním postavením na trhu Skystars je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Skystars F7 Pro3 Wifi + KO50 BLS k sehnání zrovna v akci za 2489 Kč.

Katalogové číslo: sksf7wifi50bls Kategorie: Štítek:

Popis

Skystars F7 Pro3 Wifi + KO50 BLS od kvalitní společnosti Skystars je právě teď u nás za super cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Skystars F7 Pro3 Wifi + KO50 je kombinace řídicí jednotky s moderním F7 procesorem a 50A regulátoru s firmwarem BlHeli_S. Stack je vhodný pro 5-6″ freestylové drony. Řídicí jednotka má integrovaný Wifi modul a můžete ji tak bezdrátově nastavit třeba přes telefon prostřednictvím Speedybee aplikace. Řídicí jednotka používá gyro BMI270, má 16MB paměti pro blackbox a 5V/3A i 10V/3A BEC. Jednotka má také konektor pro připojení DJI FPV i OSD, lze tak pohodlně použít na dronu s digitálním i analogovým video přenosem. Sympatické jsou také pady pro připojení LED diod v rozích jednotky. Vhod přijde i integrovaný barometr pro měření výšky. Napájení VTX lze přes řídicí jednotku vypnout/zapnout přepínačem na vysílačce. To přijde vhod, pokud čekáte na GPS satelity a nechcete, aby video vysílač zbytečně topil. Regulátor je vybaven TVS diodou pro filtraci napěťových špiček. Podporuje proud až 50A a napájení 3-6S Lipo baterií. Na regulátoru je hliníkový chladič, který pomáhá odvádět teplo a chrání elektroniku před nečistotami. Regulátor používá firmware BlHeli_S.

Schéma zapojení

 

Informace o produktu

  • Značka: Skystars
  • EAN: sksf7wifi50bls
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Skystars F7 Pro3 Wifi + KO50 BLS
Skystars F7 Pro3 Wifi + KO50 BLS
2489