Skystars F7 Pro3 Wifi

1459 

Skystars F7 Pro3 Wifi od známé společnosti Skystars je právě nyní na našich stránkách v akci. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Skystars F7 Pro3 Wifi právě nyní za skvělou cenu 1459 Kč.

Katalogové číslo: sksf7wif Kategorie: Štítek:

Popis

Skystars F7 Pro3 Wifi od našeho výrobce Skystars , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Skystars F7 Pro3 Wifi je řídicí jednotka s moderním F7 procesorem. Deska používá gyro BMI270, má 16MB paměti pro blackbox a 5V/3A i 10V/3A BEC. Jednotka má také konektor pro připojení DJI FPV i OSD, lze tak pohodlně použít na dronu s digitálním i analogovým video přenosem. Sympatické jsou také pady pro připojení LED diod v rozích jednotky. Vhod přijde i integrovaný barometr pro měření výšky. Napájení VTX lze přes řídicí jednotku vypnout/zapnout přepínačem na vysílačce. To přijde vhod, pokud čekáte na GPS satelity a nechcete, aby video vysílač zbytečně topil. Řídicí jednotka má integrovaný Wifi modul a můžete ji tak bezdrátově nastavit třeba přes telefon prostřednictvím Speedybee aplikace. 

Schéma zapojení

 

Informace o produktu

  • Značka: Skystars
  • EAN: sksf7wif
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Skystars F7 Pro3 Wifi
Skystars F7 Pro3 Wifi
1459