Skytec KA-12 aktivní karaoke PA reproduktorový set, USB, SD

5199 

Skytec KA-12 aktivní karaoke PA reproduktorový set, USB, SD značky s tradicí a dobrou pověstí Skytec je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Skytec KA-12 aktivní karaoke PA reproduktorový set, USB, SD výhodně ted u nás za 5199.00 Kč.

Katalogové číslo: 8715693266269 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Skytec KA-12 aktivní karaoke PA reproduktorový set, USB, SD od výrobce s mnohaletou tradicí Skytec , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Kompaktní Fenton / Skytec KA-12set karaoke PA reproduktorů nabízí optimální základ pro objevení kvalitvystoupení a jejich rozšíření.Jednoduchá konstrukce reproduktorového setu umožňuje použití hned po zapojenído el. sítě. K tomu ještě potřebujete mikrofon a hudební zdroj, např. MP3přehrávač nebo mobilní telefon.Přímé přehrávání hudby umožňují sloty pro SD paměťové karty a USB datovénosiče. Alternativně lze prostřednictvím cinch linkového vstupu připojit Hi-Fisystém nebo externí přehrávače hudby jako notebook, MP3 přehrávač nebosmartphone.Stereo 7 pásmový ekvalizér zajišťuje nastavení zvuku a umožňuje vyrovnat deficityhudebního výstupního materiálu nebo přidat k přehrávání efekt.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skytec
  • EAN: 8715693266269
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Skytec KA-12 aktivní karaoke PA reproduktorový set
Skytec KA-12 aktivní karaoke PA reproduktorový set, USB, SD
5199