Sony ICD-PX470 černý

2468 

Sony ICD-PX470 černý od tohoto předního výrobce Sony je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Sony ICD-PX470 černý v současnosti za 2468 Kč.

Katalogové číslo: 1051940 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sony ICD-PX470 černý od našeho předního výrobce Sony , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít.

SONY ICDPX370, 4GB, černá

Moderní digitální diktafon s vysoce kvalitním audiem, to je SONY ICDPX370. Všechny vaše schůzky nyní nahrajete v podobě čistého a vysoce kvalitního zvuku přes vestavěný stereo mikrofon. Diktafon přehraje vše s inteligentní technologií potlačení šumu, takže uslyšíte naprosto perfektně každé slovo.

Zajímavé funkce
S vestavěnou pamětí 4 GB lze nahrávat ve formátu MP3. Na paměť s kapacitou 4 GB se vejde až 59 hodin a 35 minut nahrávání (stereofonní mp3 128kb/s). Diktafon má také velmi užitečné funkce jako je záznam ovládaný hlasem, funkce Scene Select, sledování záznamu, vyhledávání v kalendáři, snadné vyhledávání při přehrávaní, funkci Erase, označení stopy, potlačení šumu (Clear Voice) a další.

To nejlepší pro vás
Nyní můžete váš diktafon brát pohodlně všude s sebou – SONY ICDPX370 váží pouhých 74 g. Díky snadno použitelnému rozhraní se rychle dostanete ke starším nahrávkám a vestavěný konektor USB vám umožní diktafon připojit k počítači. Dlouhá životnost baterie zaručuje až 57 hodin záznamu (stereofonní mp3 128 kb/s).

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Sony
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Mikrofony
  • Katalogové číslo: 1051940
Sony ICD-PX470 černý
Sony ICD-PX470 černý
2468