Tesla Smart Camera PIR Battery

1940 

Tesla Smart Camera PIR Battery od známého dodavatele TESLA je právě teď za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Tesla Smart Camera PIR Battery – nyní můžete mít za 1940 Kč.

Katalogové číslo: 987451 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tesla Smart Camera PIR Battery od našeho předního výrobce TESLA , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít.

Chraňte svůj pozemek a mějte přehled o tom, co se okolo něj odehrává. Pořiďte si bezpečnostní kameru Tesla Smart Camera PIR Battery, která je díky krytí IP65 ideální volbou pro instalaci venku. Kamera vám bude objekt strážit 365 dní v roce, neohrozí jí extrémní teploty ani změny počasí. Skvěle vidí i v noci díky IR přísvitu s dosahem až na vzdálenost deseti metrů. Záznam pořizuje ve Full HD rozlišení, takže v něm uvidíte každý detail čistě a jasně.

Zařízení funguje bezdrátově, baterii je potřeba dobíjet zhruba jednou za devadesát dnů.

Klíčové vlastnosti:

Bezdrátová bezpečnostní kamera

Snadná instalace bez kabelů

Baterie 9 000 mAh zajistí až 90 dnů provozu

Ideální pro venkovní použití díky krytí IP65

Snadné ovládání přes aplikaci či pomocí hlasových asistentů

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: TESLA
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 987451
Tesla Smart Camera PIR Battery
Tesla Smart Camera PIR Battery
1940