TESLA Sound BS60 Bezdrátový Bluetooth reproduktor, černý

579 

TESLA Sound BS60 Bezdrátový Bluetooth reproduktor, černý od přední společnosti Tesla . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. TESLA Sound BS60 Bezdrátový Bluetooth reproduktor, černý nyní za 579 Kč.

Katalogové číslo: 8595689803216 Kategorie: , Štítek:

Popis

TESLA Sound BS60 Bezdrátový Bluetooth reproduktor, černý od značky s dlouholetou tradicí Tesla je právě teď za super cenu.

Bezdrátový reproduktor Tesla Sound BS50 Skvělý bezdrátový reproduktor Tesla doprovodí hudbou vaše výlety za město, zahradní párty nebo poslech doma. Zpříjemní vám ho snadným přehráváním pomocí bezdrátové technologie Bluetooth, skvělým zvukovým přednesem nebo působivými barevnými efekty. Díky ochraně voděodolné konstrukci, nízké váze a praktickému poutku ho navíc můžete vzít s sebou kamkoliv a kdykoliv vás napadne. Odolná konstrukce Obrovskou výhodou reproduktoru je jeho konstrukce s certifikovanou ochranou IPX7, která jej spolehlivě ochrání před tekoucí vodou, ale i ponořením do vody. Svoji hudbu si tak bez obav můžete vzít například k bazénu. Pohodlné přehrávání Základní technologií pro přehrávání hudby bude zajisté bezdrátová Bluetooth 5.0, ktéra je ve své páté verzi ještě stabilnější a méně ztrátová a ke které se bleskově připojíte třeba s telefonem a pak už jen budete pohodlně pouštět své oblíbené skladby. Barevné efekty Každou zábavu rozhodně oživí vícebarevné podsvícení, jež lze upravit podle potřeby. Pokud potřebujete výdrž, můžete jej úplně vypnout, pokud chcete jemně doprovodit skladbu, nastavit jednobarevný mód a pokud toužíte rozpumpovat párty, blikající barevný mód. Snadné přenášení Reproduktor je díky svým kompaktním rozměrům a extrémně nízké váze pouhých 201 gramů připravený vyrazit s vámi kamkoliv na výlet. Snadno se vejde i do malé tašky, ale pokud toužíte po hudbě i během výletu, můžete jej pomocí karabiny připnout například na batoh.

 

Další informace

  • Značka: Tesla
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 744538
  • EAN: 8595689803216
Tesla TESLA Sound BS60 Bezdrátový Bluetooth reproduktor
TESLA Sound BS60 Bezdrátový Bluetooth reproduktor, černý
579