Torvol Quad Pitstop Backpack Pro V2 – Stealth edice

4239 

Torvol Quad Pitstop Backpack Pro V2 – Stealth edice od společnosti s dlouholetou tradicí Torvol . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Torvol Quad Pitstop Backpack Pro V2 – Stealth edice v akci za 4239 Kč.

Katalogové číslo: pitstoppro Kategorie: Štítek:

Popis

Torvol Quad Pitstop Backpack Pro V2 – Stealth edice od kvalitního výrobce Torvol lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Torvol Quad Pitstop Backpack Pro je špičkový batoh pro závodní koptéry. Do batohu si pohodlně zabalíte až 4 koptéry a veškeré vybavení, které potřebujete, ať už se jedná o vysílačku, FPV brýle, baterie, nářadí a další. Batoh byl vyvíjený ve spolupráci s piloty z Nizozemska, proto je jeho rozložení velmi praktické a obsahuje i šikovné drobnosti jako magnetickou kapsu na šroubky, odolnou kapsu na ostré předměty, pláštěnku, strapy pro připnutí více koptér nebo podložku pod kolena. Velmi snadno tak batoh proměníte v polní dílnu. Batoh má také kapsu na až 17″ notebook.

Stealth edice má zipy v černé barvě.

 

Informace o produktu

  • Značka: Torvol
  • EAN: pitstoppro
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Torvol Quad Pitstop Backpack Pro V2 - Stealth edice
Torvol Quad Pitstop Backpack Pro V2 – Stealth edice
4239