True Wireless sluchátka Philips TAA5205BK, černá

1759 

True Wireless sluchátka Philips TAA5205BK, černá od kvalitní společnosti Philips – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. True Wireless sluchátka Philips TAA5205BK, černá aktuálně za super cenu 1759 Kč.

Katalogové číslo: 4895229111882 Kategorie: , Štítek:

Popis

True Wireless sluchátka Philips TAA5205BK, černá od známého předního výrobce Philips je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít.

Sportovní sluchátka Philips TAA5205BK Bezdrátová sluchátka Philips TAA5205BK jsou unikátní nejen vynikajícím zvukem a skvělým pohodlím při nošení ale i řadou unikátních funkcí. Mezi nimi vyniká dlouhá výdrž a možnost dobiti v bezdrátovém pouzdru. Bát se nemusíte ani zpocení, běhání v dešti či skoku do bazénu, a to díky ochraně proti vodě IPX7. Skvěle hrají Základem sluchátek je bezesporu vynikající zvuk, který oplývá čistými výškami i důraznými basy. Za ten jsou zodpovědné nejen na špuntová sluchátka velké 6mm reproduktory, ale i technologie Bluetooth ve verzi 5.0. Ta totiž slibuje čistší přenos s téměř nulovou ztrátou a taky stabilnější připojení, což se při sportu více než hodí. Perfektně padnou Aby sluchátka co nejlépe padla a udržela se v uších i při náročném tréninku, jsou vybavena pružnými silikonovými koncovkami a také háčky za uši, které jsou zároveň pevné, aby sluchátka nespadla, a zároveň pohodlné. Pro co nejlepší těsnění si pak můžete vybrat ze třech velikostí špuntů. Pokud pak sluchátka používáte doma, v práci nebo při cestě dopravou, můžete háčky bezpečně odepnout. Dlouho vydrží Devízou bezdrátových sluchátek je bezesporu i výdrž a baterie a tedy doba, po kterou vám dovolí poslouchat. U modelu TAA5205BK se můžete těšit na celých 5 hodin. Hudbu si tak můžete užívat doslova celé odpoledne. A když energie přece jen dojde, zatímco vy jí máte stále dostatek, využijete dobíjecí pouzdro, které v sobě ukrývá dalších 20 hodin přehrávání, přičemž pro hodinový poslech stačí pouhá čtvrthodinka nabíjení.

 

Další informace

  • Značka: Philips
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 629388
  • EAN: 4895229111882
Philips True Wireless sluchátka Philips TAA5205BK
True Wireless sluchátka Philips TAA5205BK, černá
1759